Czas na wielką premierę, która zabiera wszystkich widzów w magiczny świat starożytnych Chin! Już 24 maja w kinach ukaże się „Strażniczka Smoków”. To animacja, która skradnie serca dzieci i dorosłych.

Zaplanuj smoczy piątek! Zabierz całą rodzinę na animowany seans i zanurzcie się w świecie pełnym przygód, magii i niesamowitych stworzeń, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Premiera kinowa: 24 maja 2024 2024

Reżyseria: Jianping Li, Salvador Simó

W starożytnych Chinach smoki żyły w przyjaźni z ludźmi. Niestety, ludzka chciwość zakończyła ten sojusz. Wiele lat później mała sierota Ping dba o ostatnią parę uwięzionych smoków. Dziewczynka spędza czas, pomagając swej opiekunce w pałacowym gospodarstwie. Próbuje też trzymać z dala od kłopotów niesforną przyjaciółkę, myszkę Hua Hua, która ciągle przeszkadza w obowiązkach.

Pewnego dnia Ping dowiaduje się o swoim prawdziwym przeznaczeniu – musi uratować niezwykle cenne, smocze jajo. Dziewczynka, w towarzystwie starego smoka, wyrusza w pełną wyzwań podróż, by odnaleźć magiczną wodę. Tylko tam przychodzą bowiem na świat nowe smoki. Podczas tej niebezpiecznej przygody Ping znajdzie sposób na uwolnienie swej mocy i odkryje, że jest prawdziwą Strażniczką smoków.

Jestem osobą z tysiącem zainteresowań — od książek i filmów po wypady nad morze, gdzie czuję się jak w domu. Znajomi cenią moją szczerość i empatię, a ja cenię sobie chwile w ciszy lub w towarzystwie najbliższych. Każdy dzień zaczynam od aromatycznej kawy — to mój mały rytuał na dobry start. Inspirują mnie ludzie wokół oraz wizja spokojnej, pełnej marzeń przyszłości. Odważnie podejmuję nowe wyzwania, wierząc, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.