Zostań Pilotem - Podstawy Latania Samolotem Warszawa

3541

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Za sprawą doświadczonych pasjonatów podniebnych wojaży, ich wiedzy i pasji dzielenia się nią, przeniesiesz się w niezwykły świat lotnictwa. Podczas spotkania dowiesz się więcej o lataniu, przestrzeni powietrznej, procedurach i zasadach pilotażu. Wizyta w hangarze z pewnością przybliży Ci najważniejsze informacje związane z mechaniką lotu, nawigacją, meteorologią, czy też sytuacjami awaryjnymi. Prezent Zostań Pilotem to niepowtarzalna przyjemność odkrycia tajemniczego świata lotnictwa, dowiedzenia się dlaczego samolot lata, jak steruje się samolotem, jakie reguły rządzą ruchem powietrznym i wielu innych fascynujących rzeczy. Pilot poruszy najistotniejsze i najciekawsze kwestie związane z lotnictwem i odpowie na wszelkie pytania. Następnie odbędziesz lot samolotem, który pozwoli zapoznać się z wrażeniami i niesamowitymi widokami, własnymi reakcjami na otaczającą przestrzeń i przekonać się, że latanie samolotem jest przyjemne i bezpieczne. Dodatkową atrakcją przy korzystnych i bezpiecznych warunkach może okazać się podejmowana próba pilotażu, którą umożliwić może Ci pilot pod jego ścisłą kontrolą.

Prezent zawiera:

 • 1-1,5h teorii, podczas której poruszane są tematy związane z lotnictem, budową samolotu, zasadami pilotażu,
 • 30 minutowy lot samolotem z możliwością podjemowania samodzielnych prób pilotażu pod ścisłą kontrolą pilota.
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Aeroklub Warszawski

 • Czas trwania

  Prezent Zostań Pilotem trwa ok. 1,5 - 2 godzin z czego 30 minut zajmuje lot samolotem. Na całą atrakcję proponujemy zarezerwować ok. 3 godzin.

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, oraz okulary przeciwsłoneczne.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent jest formą lotu zapoznawczo-treningowego i realizowany jest od kwietnia do października. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed lotem o możliwej chorobie lokomocyjnej (choroba lokomocyjna nie jest przeciwwskazaniem do lotu).

#MariAnni

Latałam samolotem! Mało tego trzymałam za stery! Lot poprzedzony był ciekawymi zajęciami. Nie wiem jak pilot może połapać się wśród tylu wskaźników, zegarów, kontrolować to wszystko. Lot był dosyć długi, nacieszyłam się samym lotem, widokami i sterowaniem. Chętnie powtórzyłabym taką przygodę!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product