Zostań kierowcą wyścigowym bolidu Radical SR3 RS

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.8/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Silne opady deszczu mogą spowodować zmianę zarezerwowanego terminu na inny- ostateczną decyzję podejmuje organizator jazd na torze Poznań. Jazdy odbywają się od maja do września.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie obecna w miejscu realizacji.

 • Obowiązujący strój

  Na miejscu otrzymasz profesjonalny strój kierowcy wyścigowego, który składa się z bielizny ognioodpornej, butów rajdowych, rękawic, kombinezonu oraz kasku zatwierdzonego przez FIA

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B. lub posiadanie licencji wyścigowej. Dopuszczalna waga: 130 kg, wzrost: 210 cm.

 • Informacje dodatkowe

  Podczas realizacji atrakcji zapewniony będzie catering w formie zimnych przekąsek i napojów. Terminy realizacji ustalane przez organizatora śrdenio raz w miesiącu- zgodnie z harmonogramem jazd na torze Poznań.

#Szczęśliwa

Na 30stke znajomi zafundowali mi jazdę bolidem Radical SR3 RS, były to najlepsze urodziny w moim życiu! Szkoda, że tylko 25 minut, może na 40stkę dostanę dłuższy wariant;-);-);-) Polecam wszystkim!

#wojtas

WOW!! Minął tydzień a ja jestem ciagle pod wrażeniem!! Jazda Radical SR3 RS była moim marzeniem, od dawna oglądam Formułe 1! Mega atrakcja, polecam!!!

#ricco

Gdybym tylko mógł być właścicielem tego pojazdu... Marzenie. Prezent godny polecenia wszystkim, dla których jazda po naszych drogach nie sprawia frajdy i dostarcza zdecydowanie za małą dawkę adrenaliny.

#Zadowolony!

To nie jest bolid! To SZATAN! Serio łeb urywa! Mała masa pojazdu + moc = rakieta! P O L E C A M

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product