Zostań kierowcą wyścigowym bolidu Radical SR3 RS (60km)

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Najlepiej zarezerwować cały, wolny dzień.

 • Pogoda

  Silne opady deszczu mogą spowodować zmianę zarezerwowanego terminu na inny- ostateczną decyzję podejmuje organizator jazd na torze Poznań. Jazdy odbywają się od maja do września.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie obecna w miejscu realizacji.

 • Obowiązujący strój

  Na miejscu otrzymasz profesjonalny strój kierowcy wyścigowego, który składa się z bielizny ognioodpornej, butów rajdowych, rękawic, kombinezonu oraz kasku zatwierdzonego przez FIA

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B lub posiadanie licencji wyścigowej.Dopuszczalna waga: 130 kg, wzrost: 210 cm.

 • Informacje dodatkowe

  Podczas realizacji atrakcji zapewniony będzie catering w formie zimnych przekąsek i napojów. Terminy realizacji ustalane przez organizatora śrdenio raz w miesiącu- zgodnie z harmonogramem jazd na torze Poznań.

#Krystian B.

Co tu dużo opowiadać, 5 gwiazdek mówi samo za siebie ;D Na torze w poznaniu czułem się niczym Schumacher w Formule 1:) Wyposażyli mnie nawet w profesjonalny strój kierowcy wyścigowego, tylko takiej publiczności jak w Formule nie było... ;DD Jazda bolidem Radical SR3 RS to niesamowite przeżycie, nigdy wcześniej nie jeździłem nawet czymś podobnym do bolidu, 210 koni mechanicznych przy tak małej wadze daje niesamowite osiągi!! Wielki pozytyw, najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek dostałem!!

#jabOl532

Super atrakcja, bawiłem się nieziemsko! Tylko czemu czas tak szybko leci, gdy człowiek się super bawi? Tor w Poznaniu jest bardzo profesjonalny, zresztą nie jeździłem na nim pierwszy raz więc wiedziałem, że pracują tam sami profesjonaliści a tor jest przystosowany do szybkiej jazdy. Bolidem Radical SR3 RS jechałem po raz pierwszy, ale marzyło mi się to od dawna. Emocje nie do opisania, mnóstwo adrenaliny!!! Na końcu dostałem nawet certyfikat ukończenia kursu;D

#Czarnecki Mirosław

W dodatku sto procent profesjonalizmu przy rezerwacji i podczas realizacji prezentu już na torze w Poznaniu. Na początku instruktorzy wyjaśnili specyfikę toru i pojazdu, później zostałem przydzielony do mniejszej grupy którą dowodził mega profesjonalny facet, który szczegółowo wyjaśnił jeszcze jakieś wątpliwości i odpowiadał na pytania. Jazda bolidem Radical SR3 RS to sama przyjemność oraz emocje, których długo nie zapomnę!

#Amadeusz Boniecki

Jestem największym szczęściarzem, że mogłem zasmakować jazdy bolidem Radical SR3 RS!!! Od początku, czyli od momentu rezerwacji prezentu spotkałem się z samym profesjonalizmem. Z kolei na torze w Poznaniu pracują sami doświadczeni i zaangażowani instruktorzy, którzy wyjaśnili szczegółowo co i jak, specyfikę bolidu i toru, więc byłem w 100 procentach przygotowany do 16 okrążeń na torze. Odnośnie jazdy - jak w tytule, Radical SR3 RS to RAKIETA, dosłownie w 3 sekundy osiąga pierwsza setkę, jestem pod wrażeniem!!! Zostałem przydzielony do grupy megaaa profesjonalnego instruktora, widać, że z pasją zajmuje się swoja pracą. Odpowiedział na każde pytania, a dodatkowo po jeździe bolidem przeanalizowaliśmy wspólnie jak to wszystko mi poszło :)

#krzychu90

Jestem fanem formuły 1 od lat, od dzieciństwa oglądałem wyścigi w TV i marzyło mi się przejechanie takim profesjonalnym bolidem. Jazda Radical SR3 RS była spełnieniem moich marzeń. Oprócz profesjonalnych instruktorów i najprawdziwszego stroju kierowcy wyścigowego miałem również swój team mechaników!!! Nic więcej nie mogłem sobie wymarzyć! Pozdrawiam!

#c-bionic

Niesamowity pojazd, ciekawe wykonanie oraz zaskakująca aerodynamika! Prezent dla największych fanów motoryzacji! Osiągi i wrażenia musicie sprawdzić sami!

#rich

ATRAKCJA WARTA SWOJEJ CENY! Nie potrafię tego ująć słowami. Trzeba po prostu usiąść w tym bolidzie i odczuć wszystko na własnej skórze!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product