Zostań Barmanem – Kraków

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.6/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów w Krakowie.

 • Czas trwania

  Spotkanie z barmanem trwa minimum 4 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Brak.

 • Informacje dodatkowe

  Spotkanie odbywa się w niewielkich, 4 osobowych grupach. Zajęcia odbywają się, po zebranej ilość chętnych osób na realizację prezentów. Na zakończenie spotkania osoba obdarowana prezentem otrzymuje upominek w postaci shakera

#Ewelina Chojnacka

Zostań Bermanem to świetny prezent dla osób, które chciałyby nauczyć się kilku barmańskich tricków bez konieczności przechodzenia przez szkolenie barmańskie, czyli dla takich osób jak ja:) Jestem bardzo zadowolona z tego prezentu i nie raz będę korzystała ze zdobytych na tym spotkaniu wskazówek :) Polecam bardzo serdecznie :)

#Natalia M

jestem baaardzo zadowolona z tego prezentu, daję oczywiście 5*! rezerwacja oraz co najważniejsze, realizacja prezentu przebiegły idealnie!! Od dziś już wiem jak przyrządzać mój ulubiony drink :):):)

#jontas

Bo kto nie inny jak król organizowania imprez? ;-) Od dziś będę mógł moim gościom przyrządzać drinki z pełnym profesjonalizmem ;-) Zaczynam uzupełniać mój barek zgodnie ze wskazówkami, które otrzymałem na szkoleniu no i zaczynam planować kolejną imprezę ;-) Pozdrawiam!

#wojas

Dostałem kurs barmański w pigułce od mojej ukochanej, od dawna lubiłem robić nowe drinki i mieszać różne smaki więc ten prezent był spełnieniem moich oczekiwań w 100 procentach! Ciekawe, czy od dziś codziennie będę musiał w ramach podziękowania przyrządzać jej nowego drinka ;D ;D ;D

#Michaś

Prezent dostałem od narzeczonej. Jestem w 100% zadowolony, sztuczki typu Flair niesamowite.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product