Zimowa Przygoda z Husky – Zakopane

1151

Spotkanie z psim zaprzęgiem to nie zapomniana przygoda. To pokryte białym śniegiem łąki i lasy, wataha szczekających czworonogów, wyścielone kożuchem sanie… i wyczekiwany z napięciem start do szalonego biegu prosto przez biały puch. To jak powrót do dzieciństwa: czerwonych policzków, rozpromienionych twarzy i drewnianych sanek. Przejedź się psim zaprzęgiem po pięknej okolicy Czarnego Dunajca, gdzie będziesz miał okazję podziwiać malowniczy krajobraz Tatr. To wspaniała atrakcja, która urozmaici szare zimowe dni. Przeżyj tą cudowną, nie zapomnianą przygodę pełną wrażeń. Emocje gwarantowane. Spędź razem z bliską osobą miło i przyjemnie czas. Zaprzyjaźnij się z uroczymi i pięknymi psami rasy Siberian Husky, które będą ciągnęły zaprzęg.

Program wyprawy:

Dowiesz się o historii sportu zaprzęgowego oraz posłuchasz zachwycających opowieści o psach zaprzęgowych. Dowiesz się wszystkiego o sprzęcie do jazdy oraz dostaniesz krótki instruktaż jazdy na saniach. Następnie wybierzesz się na przejażdżkę po 2km trasie z opiekunem. Oczywiście jeśli będziesz chciał, będzie możliwość samodzielnej jazdy zaprzęgiem. Po powrocie odbędzie się jazda po kole ok. 250m, po 3 okrążenia każdy. A po zakończeniu będzie możliwość ogrzania się ciepłą herbatą, bądź kawą, która znajduje się już w cenie.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Tetmajera 56, 34-470 Czarny Dunajec

 • Czas trwania

  1 godzina.

 • Pogoda

  Prezent dostępny w sezonie zimowym od grudnia do marca. Odbycie przejażdżek zależne jest od odpowiednich warunków atmosferycznych oraz odpowiedniej pokrywy śnieżnej.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Wymagane nieprzemakalne, zimowe, ciepłe ubranie oraz czapka i rękawiczki.

 • Wymagania

  Prezent jest przeznaczony dla osób powyżej 13 roku życia, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna oraz pisemna zgoda.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnicy zobowiązani są do przekazania wykonawcy odcinka vouchera z zapisanym numerem rezerwacyjnym w momencie w momencie świadczenia usługi w celu potwierdzenia realizacji prezentu w umówionym terminie.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product