Zakręcone lody tajskie – uczta urodzinowa

Urodzinowa uczta w lodziarni serwującej zakręcone lody tajskie. Podczas pobytu Twoje dziecko wraz ze swoimi gośćmi będzie mogło zamówić dowolną liczbę porcji lodów w dowolnych smakach.

Komu podarować ucztę urodzinową w lodziarni?

  • Dziecku, które marzy o wyjątkowej imprezie urodzinowej
  • Małemu smakoszowi lodów i słodkich deserów
  • Młodszej siostrze, jako niezapomniany prezent urodzinowy

Zakręcone lody tajskie – uczta urodzinowa

Uczta urodzinowa w lodziarni to oryginalny pomysł na organizację urodzin, które Twoje dziecko na długo zapamięta. Pyszne lody tajskie serwowane są w wielu różnych smakach, a do ich przygotowania można wykorzystać popularne słodycze, jak: nutella, masło orzechowe, ulubione batony, wafelki, a także owoce. Receptura, według której powstają lody tajskie umożliwia tworzenie wielu różnych kombinacji smakowych. Twoje dziecko wraz ze swoimi goścmi będzie mogło spędzić prawdziwie słodkie i pyszne chwile w lodziarni. Dodatkową atrakcją jest sam proces przygotowywania lodów, który sam w sobie jest zjawiskowy i oryginalny, który z pewnością przykuje uwagę Twojego dziecka i jego gości.

Lody tajskie – jak powstają?

Przygotowanie lodów tajskich do bardzo ciekawy proces, któremu warto się bliżej przyjrzeć. Lody tajskie powstają ze specjalnej mieszanki, w której składzie znajdują się naturalne produkty, takie jak mleko, cukier i śmietanka. Bazowy śmietankowy smak umożliwia tworzenie wielu różnych kompozycji smakowych. Mieszanka wylewana jest na metalową płytę i łączona z dowolnie dobranymi składnikami. Niska temperatura płyty zamraża początkowo płynną konsystencję lodów. Zadaniem osoby, która przygotowuje lody jest szybkie połączenie mieszanki z wybranymi dodatkami poprzez posiekanie ich specjalnymi szpachelkami, a na końcu zrolowanie w apetyczne ruloniki.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest oryginalnym pomysłem na organizację urodzin
  • Sprawisz, że Twoje dziecko na długo zapamięta swój wyjątkowy dzień
  • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia

 

Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Lubin 150 zł Wrocław 150 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł