Wyprawa na quadach – Zielona Góra

3401

Podejmij prawdziwie motoryzacyjne wyzwanie! Zasiądź za sterem czterokołowego pojazdu i sprawdź swoje umiejętności podczas jazdy w terenie. Wyprawa na quadach w Zielonej Górze to niesamowita przygoda, która sprosta wymaganiom każdego miłośnika motoryzacji i ekstremalnej jazdy.

Podczas wyprawy na quadach w Zielonej Górze czeka Cię mnóstwo wyzwań. Za sterem quada marki Yamaha Grizzly 660 będziesz przemierzał niezwykle trudne tereny, które stawiać będą przed Tobą liczne przeszkody do pokonania. Kilkugodzinną jazdę quadem zrealizujesz po zróżnicowanym terenie. Na swej drodze z pewnością spotkasz wzniesienia, rowy błotne czy też obszerne tereny żwirowni. Szlak wyprawy poprowadzi Cię również leśnymi i polnymi drogami, gdzie nigdy nie wiadomo co kryje się za zakrętem. Jazda quadem dostarczy Ci wiele radości i satysfakcji z pokonania wyznaczonej trasy.

Podczas jazdy zapewniamy opiekę instruktora, który z pewnością niejednokrotnie uratuje Cię z opresji, a tuż przed realizacją przeprowadzi krótkie szkolenie. Dowiesz się wówczas jak poprawnie sterować quadem, by pokonywać nawet najtrudniejsze przeszkody. Bezpieczeństwo zapewni także kompleksowe wyposażenie – kask, gogle, rękawice i umundurowanie.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  al. Niepodległości 28

 • Czas trwania

  Wyprawa na quadach trwa 3 - 4 godziny.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem - przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem oraz innymi uczestnikami. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly 660.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product