Wyprawa na quadach w Poznaniu

3401

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Spędź aktywny wypoczynek z dużą dawką emocji wybierając się na wyprawę na Quadach. Przejażdżka na quadach zaczyna swój początek w Głuchowie i wytycza trasy przez malownicze okoliczne lasy, jeziora, pola, drogi szutrowe (95%) i częściowo drogami asfaltowymi (ok. 5%). Kolejnym wyzwaniem jest dojechanie i przejazd przez żwirownię gdzie będziesz mógł sprawdzić umiejętności i możliwości terenowych quadów typu Access sp-250 i CF-moto 500 i pokonać trudności terenowe pod czujnym okiem instruktorów. Dla Twojego bezpieczeństwa będziesz mógł jechać w konwoju za instruktorem, a przy większej ilości uczestników drugi instruktor będzie jechać z tyłu. Poczuj się jak zawodowy kierowca, załóż kask i kominiarkę i zacznij swoją ekstremalną przygodę z quadami.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Głuchowo, (ok. 30 km od Poznania)

 • Czas trwania

  3 godziny.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin. Prezent realizowany weekendowo przez cały rok. Pojedyncze osoby będą dołączane do innych grup.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Od 18 roku życia. Wymagane Prawo jazdy Kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem-przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Access sp-250 i CF-moto 500 Allroad.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product