Wyprawa na quadach dla dwojga z Eko Spa

1

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Niecodzienna, ekscytująca, a przy tym pełna emocji. Wyprawa na quadach na dwojga z Eko Spa to połączenie ekstremalnej jazdy o charakterze przeprawowym, wzorowanej na strukturze profesjonalnych zawodów w przeprawowej jeździe quadami z ekskluzywnym wypoczynkiem w nietuzinkowym miejscu jakim są Szarejkowe wzgórza. Sprawdź siebie i swoje umiejętności podczas tej niesamowitej przygody. Podczas wycieczki uczestnicy poznają podstawy jazdy na czterokołowcu w zróżnicowanym terenie oraz posiądą umiejętności pokonywania przeszkód przy pomocy dodatkowego osprzętu. Czeka na Was sporo jazdy w błocie i w piasku, przeprawy przez rzeczki i bagienka, zjazdy i podjazdy. Przejdziesz próby o bardzo różnym stopniu trudności: od czysto zabawowych do wymagających zaawansowanej pracy zespołowej. Będzie trial, przeprawy przez wąwozy, jazda na azymut, bagna i wiele innych atrakcji. Po pełnej emocji wyprawie przyjdzie czas na relaks w Mazurskim Spa - relaksująca kąpiel w „bani ruskiej” na świeżym powietrzu niezależnie od pory roku z filiżanka herbaty malinowej umożliwi Wam podziwianie Mazur Garbatych. Widoki zalesionych morenowych wzgórz, pośród których leżą malownicze jeziora oraz meandrujących rzek wcinających się w wzgórza głębokimi dolinami są w stanie zadowolić nawet wybrednego turystę. Mało jest w Polsce tak urokliwych miejsc, w których można zażywać aktywnego quadowego wypoczynku. Pokochaj emocje, spełniaj marzenia.

Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady KYMCO MXU 300 R.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Mazury Garbate, Szarejkowe Wzgórza, Szerejki 13, 19-420 Kowale Oleckie (ok. 61 km od Augustowa)

 • Czas trwania

  3 godziny quadowania + 3 godziny bani ruskiej

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w wyprawie biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze, stroje kąpielowe.

 • Wymagania

  Od 18 roku życia. Do dyspozycji oddany zostanie 30 ha teren, na którym prawo jazdy nie jest wymagane, poza terenem konieczne jest posiadanie prawa jazdy Kat. B lub Kat. AM. Uczestnik przed rozpoczęciem jazdy musi podpisać stosowne oświadczenie.

 • Informacje dodatkowe

  Po 3 godzinnym quadowaniu obdarowani spędzą 3 godziny w Mazurskim SPA - relaksująca kąpiel w ?bani ruskiej? na świeżym powietrzu niezależnie od pory roku z filiżanką herbaty malinowej. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady KYMCO MXU 300 R.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product