Wyprawa na quadach dla dwojga z Eko Spa

1
970

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Niecodzienna, ekscytująca, a przy tym pełna emocji. Wyprawa na quadach na dwojga z Eko Spa to połączenie ekstremalnej jazdy o charakterze przeprawowym, wzorowanej na strukturze profesjonalnych zawodów w przeprawowej jeździe quadami z ekskluzywnym wypoczynkiem w nietuzinkowym miejscu jakim są Szarejkowe wzgórza. Sprawdź siebie i swoje umiejętności podczas tej niesamowitej przygody. Podczas wycieczki uczestnicy poznają podstawy jazdy na czterokołowcu w zróżnicowanym terenie oraz posiądą umiejętności pokonywania przeszkód przy pomocy dodatkowego osprzętu. Czeka na Was sporo jazdy w błocie i w piasku, przeprawy przez rzeczki i bagienka, zjazdy i podjazdy. Przejdziesz próby o bardzo różnym stopniu trudności: od czysto zabawowych do wymagających zaawansowanej pracy zespołowej. Będzie trial, przeprawy przez wąwozy, jazda na azymut, bagna i wiele innych atrakcji. Po pełnej emocji wyprawie przyjdzie czas na relaks w Mazurskim Spa - relaksująca kąpiel w „bani ruskiej” na świeżym powietrzu niezależnie od pory roku z filiżanka herbaty malinowej umożliwi Wam podziwianie Mazur Garbatych. Widoki zalesionych morenowych wzgórz, pośród których leżą malownicze jeziora oraz meandrujących rzek wcinających się w wzgórza głębokimi dolinami są w stanie zadowolić nawet wybrednego turystę. Mało jest w Polsce tak urokliwych miejsc, w których można zażywać aktywnego quadowego wypoczynku. Pokochaj emocje, spełniaj marzenia.

Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady KYMCO MXU 300 R.

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Mazury Garbate, Szarejkowe Wzgórza, Szerejki 13, 19-420 Kowale Oleckie (ok. 61 km od Augustowa)

 • Czas trwania

  3 godziny quadowania + 3 godziny bani ruskiej

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w wyprawie biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze, stroje kąpielowe.

 • Wymagania

  Od 18 roku życia. Do dyspozycji oddany zostanie 30 ha teren, na którym prawo jazdy nie jest wymagane, poza terenem konieczne jest posiadanie prawa jazdy Kat. B lub Kat. AM. Uczestnik przed rozpoczęciem jazdy musi podpisać stosowne oświadczenie.

 • Informacje dodatkowe

  Po 3 godzinnym quadowaniu obdarowani spędzą 3 godziny w Mazurskim SPA - relaksująca kąpiel w ?bani ruskiej? na świeżym powietrzu niezależnie od pory roku z filiżanką herbaty malinowej. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady KYMCO MXU 300 R.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności