Wyprawa na quadach dla dwojga w Suwałkach

Korci Cię, żeby wyrwać się na chwilę z miasta i przeżyć przygodę, ale nie chcesz zostawiać bliskiej Ci osoby? Zabierz ją ze sobą na jazdę quadami dla dwojga w Suwałkach! Odetchnijcie świeżym powietrzem, napawajcie się pięknymi widokami podlaskich terenów i zapewnijcie sobie kawał dobrej zabawy. Jazda na quadach marki Yamaha to prawdziwy zastrzyk adrenaliny! Będziecie mogli poczuć się, jak byście brali udział w prawdziwych zawodach, dzięki przeprawowemu charakterowi tej wyprawy. Góry i doliny, piaski, błota i wąwozy już nie będą Wam straszne. Zarezerwujcie termin przez naszą infolinię i przyjedźcie na miejsce jazdy quadami z voucherem ubrani w strój, którego nie boicie się zabrudzić i obuwie odpornym na wodę i błoto. Quady w Suwałkach odbywają się na Szarejkowych Wzgórzach. To nasz sprawdzony ośrodek off-roadowy, założony i prowadzony przez ludzi z pasją, na którego terenach będziecie mieli okazje zaobserwować najpiękniejsze krajobrazy Mazur Garbatych. Rywalizujcie, współpracujcie i świetnie się bawcie podczas tej wyprawy quadami, a my gwarantujemy, że taka dawka emocji na długo zostanie w Waszej pamięci.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 45 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Mazury Garbate, Szarejkowe Wzgórza, Szerejki 13, 19-420 Kowale Oleckie (ok. 45 km od Suwałk)

 • Czas trwania

  Jazda Quadem trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w wyprawie biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Od 18 roku życia. Do dyspozycji oddany zostanie 30 ha teren, na którym prawo jazdy nie jest wymagane, poza terenem konieczne jest posiadanie prawa jazdy Kat. B lub Kat. AM. Uczestnik przed rozpoczęciem jazdy musi podpisać stosowne oświadczenie.

 • Informacje dodatkowe

  Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Szrejkowe Wzgórza, ośrodek off roadowy na Mazurach Garbatych, które dzikością dorównują Bieszczadom, urodą nie ustępują Kaszubom. Porównuje się je z Alaską i syberyjską tajgą. W miejscowej architekturze

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności