Wyprawa na quadach dla dwojga w Augustowie

Rzuć wyzwanie przygodzie i zabierz bliską Ci osobę na jazdę quadami dla dwojga w Augustowie! Sprawdź, czy te maszyny naprawdę zasługują na miano wszędołazów. Trzygodzinna wyprawa quadami będzie miała charakter przeprawowy – zmierzycie z przeszkodami na różnych poziomach trudności, od zabawnie łatwych, po bardzo wymagające, do pokonania których potrzebne będzie użycie dodatkowego sprzętu i praca zespołowa. Sprawdźcie się na trasie przez bagna, błota, piaski, rzeczki, zjazdy i podjazdy. Jazda na azymut, przeprawy przez wąwozy i dużo zabawy – to właśnie jazda na quadach! By przeżyć taką przygodę trzeba zarezerwować termin przez naszą infolinię i stawić się na miejscu z voucherem w wygodnym, stosownym do pory roku stroju (którego nie boicie się ubrudzić!) i obuwiu odpornym na wodę i błoto. Na ewentualne ochraniacze czy strój na zmianę także nikt krzywo nie spojrzy. Przed wyjazdem na trasę nasi instruktorzy zapoznają Was z podstawową obsługą quadów KYMCO 300R, na których odbędziecie jazdę, a także wstępnie przygotują Was na nadchodzące przeszkody. Dodatkową atrakcją w wyprawie będą przepiękne widoki – bo jeśli quady w Augustowie to tylko na Szarejkowych Wzgórzach. To świetnie wyposażony ośrodek off-roadowy na Mazurach Garbatych, założony przez ludzi z pasją. Jazda quadami po terenie ośrodka (30ha!) nie wymaga prawa jazdy kategorii B ani AM. Wystarczy pozytywne nastawienie i chęć przeżycia niezapomnianej przygody!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 45 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Mazury Garbate, Szarejkowe Wzgórza, Szerejki 13, 19-420 Kowale Oleckie (ok. 61 km od Augustowa)

 • Czas trwania

  Jazda Quadem trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w wyprawie biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Od 18 roku życia. Do dyspozycji oddany zostanie 30 ha teren, na którym prawo jazdy nie jest wymagane, poza terenem konieczne jest posiadanie prawa jazdy Kat. B lub Kat. AM. Uczestnik przed rozpoczęciem jazdy musi podpisać stosowne oświadczenie.

 • Informacje dodatkowe

  Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady KYMCO MXU 300 R.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności