Wprowadzenie do świata rzeczywistości wirtualnej dla dwojga

Wprowadzenie do świata rzeczywistości wirtualnej dla dwojga to atrakcja, która pozwala wkroczyć do świata science-fiction za pomocą specjalnych okularów. Atrakcja trwa 30 lub 60 minut w zależności od lokalizacji.

Komu podarować wirtualną rzeczywistość?

  • Miłośnikom nowoczesnych gadżetów
  • Mężczyźnie, jako oryginalny prezent urodzinowy
  • Parze, która lubi w oryginalny sposób spędzać czas wolny

Atrakcja

Po dokonaniu rezerwacji, osoby obdarowane stawiają się na miejsce realizacji z ważnym voucherem prezentowym. Atrakcja w zależności od wybranej lokalizacji i wariantu czasowego trwa 30 lub 60 minut. Przez cały czas nad prawidłowym przebiegiem atrakcji czuwa personel salonu, który zadba o to, by przekazać jak najwięcej informacji na temat rzeczywistości wirtualnej.

Wirtualna rzeczywistość

Dzięki wykorzystaniu technologii informatycznej i użyciu specjalistycznych okularów jesteśmy w stanie wykreować komputerową wizję przedmiotów, przestrzeni a nawet zdarzeń, które mogą w realistyczny sposób przedstawiać całkiem fikcyjne sceny np. z gier komputerowych. Aby przenieść się choćby na chwilę do innego wymiaru należy skorzystać z okularów Oculus Rift, które swoją premierę miały 28 marca 2016 roku. Aby zapewnić widzenie stereoskopowe (widzenie dwuoczne, wpływa na postrzeganie głębi obrazu i ocenę odległości), urządzenie posiada 2 ekrany (po jednym na każde oko) o rozdzielczości 1080×1200.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Możliwość skorzystania z innowacyjnej technologii
  • Niecodzienna forma spędzenia wolnego czasu

 

Czytaj więcej

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł