Wprowadzenie do świata rzeczywistości wirtualnej dla dwojga – Wrocław

1121

Wprowadzenie do świata rzeczywistości wirtualnej dla dwojga to atrakcja, która pozwala wkroczyć do świata science-fiction za pomocą specjalnych okularów Oculus Rift. Atrakcja trwa 60 minut i realizowana jest w salonie Virtual Show we Wrocławiu.

Komu podarować wirtualną przygodę?

 • Miłośnikom nowoczesnych gadżetów
 • Mężczyźnie, jako oryginalny prezent urodzinowy
 • Parze, która lubi w oryginalny sposób spędzać czas wolny

Atrakcja

Po dokonaniu rezerwacji, osoby obdarowane stawiają się na miejsce realizacji z ważnym voucherem prezentowym. Atrakcja w zależności od wybranej lokalizacji i wariantu czasowego trwa 30 lub 60 minut. Przez cały czas mad prawidłowym przebiegiem atrakcji czuwa personel salonu, który zadba o to, by przekazać jak najwięcej informacji na temat rzeczywistości wirtualnej.

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

Dzięki wykorzystaniu technologii informatycznej i użyciu specjalistycznych okularów istnieje możliwość wykreowania komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni a nawet zdarzeń, które mogą w realistyczny sposób przedstawiać całkiem fikcyjne sceny np. z gier komputerowych. Aby przenieść się choćby na chwilę do innego wymiaru wystarczy skorzystać z okularów Oculus Rift, które swoją premierą w marcu 2016 roku podbiły serca wszystkich miłośników nowoczesnych gadżetów. Aby zapewnić widzenie stereoskopowe (widzenie dwuoczne, wpływa na postrzeganie głębi obrazu i ocenę odległości), urządzenie posiada 2 ekrany (po jednym na każde oko) o rozdzielczości 1080×1200.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Możliwość skorzystania z innowacyjnej technologii
 • Niecodzienna forma spędzenia wolnego czasu
 • Atrakcja także dla dzieci, które mogą odwiedzić bajkowe światy albo rzucić psu wirtualną kość i nauczyć go nowych sztuczek.

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Virtual Show, ul. Tęczowa 6

 • Czas trwania

  60 minut.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Osoby noszące na co dzień okulary zachęcamy do skorzystania z soczewek kontaktowych na czas gry.

 • Wymagania

  Wymagane jest zapoznanie się i podpisanie Regulaminu Salonu oraz Ostrzeżenia dot. Zdrowia i Bezpieczeństwa Użytkownika. Z usług salonu nie powinny korzystać osoby z chorym sercem oraz dysfunkcjami układu nerwowego.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Sebastian

Witam, Chciałbym się wybrać z synem który skończył 5 lat z atrakcji " Wprowadzenie do świata rzeczywistości wirtualnej". Mam pytanie, czy są odpowiednie gry, programy dla dziecka w tym wieku np. jeżdżenie wirtualne wyścigówką itp. Najbardziej zależałoby nam na Wrocławiu. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie, Sebastian

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Oczywiście. Na miejscu są również dostępne programy dostosowane dla dzieci. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product