Weekendowa wspinaczka z noclegiem – Jura Krakowsko-Częstochowska

1

Kilka tysięcy skał, ogródki skalne oraz dziesiątki tysięcy dróg wspinaczkowych. Staw czoła sobie i sprawdź swoje umiejętności pod okiem instruktorów. Wyrusz w ekscytującą wyprawę po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, oddając się najbardziej jurajskiemu ze sportów, jakim jest wspinaczka. Poczuj chłodny dotyk skał, wytężoną pracę mięśni, przypływ adrenaliny. Czy to niewiarygodne uczucie, kiedy zdobędziesz upragniony szczyt? To wszystko podczas weekendowej wspinaczki na setki białych ostańców górujących nad malowniczymi dolinami. Skałki oraz ogródki skalne są idealnie przygotowane dla wspinaczy. Spełniają najbardziej wymagające standardy światowe. Trudność drogi zostanie indywidualnie dostosowana do sprawności uczestników. Prezent obejmuje nocleg w agroturystyce.


Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Nocleg przewidziany jest w miejscowości Podlesice 80 k. Zawiercia

 • Czas trwania

  Czas trwania wyprawy to 2 dni.

 • Pogoda

  Realizacja prezentu jest uzależniona od warunków pogodowych. W przypadku obfitych opadów deszczu, bardzo silnych podmuchów wiatru, realizacja zostaje przełożona na najbliższy wolny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Strój wygodny, dopasowany do eksploracji skałek, obuwie sportowe.

 • Wymagania

  Brak przeciwwskazań do wspinaczki skałkowej. Minimalny wiek 8 lat. Zabronione jest realizowanie po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  W ramach prezentu uczestnik ma zapewniony nocleg, ubezpieczenie NNW i cały potrzebny sprzęt wspinaczkowy.

#Mirex

Do tej pory wspinałem się tylko po sztucznie utworzonych ściankach wspinaczkowych, więc prezent jaki dostałem od mojej narzeczonej bardzo mnie ucieszył! Prawdziwa wspinaczka w naturalnym terenie, a dodatkowo Jura Krakowsko-Częstochowska jest bardzo ładna. Teraz będę wyruszał tylko w takie wyprawy! Pozdrawiam

#Eliza

Wspinaczka to moja pasja, a ta wyprawa pozwoliła mi zdobyć kolejne szczeble. Zachęcam, by każdy spróbował swoich sił podczas wspinaczki, w szczególności tutaj, w Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, widoki są niesamowite!

#Młoda9495

Wspinałam się trochę w Hiszpanii z Tatą, ale w Polsce to nie to samo. Jest dużo fajniej zupełnie inne widoki, Jura Krakowsko-Częstochowska wymiata, kto był ten wie !

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product