Warsztaty dla dzieci - robotyka Lego – Poznań

4861

Robotyka dla najmłodszych!

Robotyka jest dość nowoczesną dziedziną nauki, jednak zyskuje swoich miłośników na całym świecie i w różnych kategoriach wiekowych. Również nasi milusińscy odnajdują w niej swoją ciekawą pasję, którą warto pielęgnować i rozwijać. Zajęcia z robotyki uczą dokładności, skrupulatności, logicznego myślenia oraz umiejętności radzenia sobie w skomplikowanych sytuacjach. Dodatkowo takie zajęcia pomagają rozwijać umiejętności manualne, kreatywne i poznawcze. W zależności od wieku Twojej pociechy, możesz wybrać odpowiedni wariant warsztatów przygotowany konkretnie dla danego przedziału wiekowego.

5 - 7 lat Lego WeDo

To warsztaty przeznaczone dla młodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z robotyką, automatyką i informatyką. Wyróżniają się nowatorskim podejściem do nauk ścisłych, daleko im do tradycyjnych szkolnych wykładów i zajęć. Warsztaty Lego WeDo to przede wszystkim zabawa kształtująca twórcze postawy i pobudzająca do działania. Zajęcia odbywają się w parach, każda z nich konstruuje roboty z Lego WeDo pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Po zakończeniu budowy dzieci mogą zaprogramować swoje konstrukcje przy pomocy języka obrazkowego. Efektem zajęc może być np. powstanie modelu samolotu, który potrafi kręcić śmigłem czy poznanie zasady działania przekładni mechanicznej na przykładzie małpki grającej na bębenkach.

8 – 12 lat Lego Mindstorms

Warsztaty Lego Mindstorms to propozycja dla starszaków, którzy posiadają już podstawowe kompetencje techniczne i informatyczne. Młody konstruktor może nauczyć się twórczego myślenia, wykształtować wyobraźnię przestrzenną, która pomoże lepiej zrozumieć świat nauk ścisłych. Twoja pociecha zdobędzie wiedzę z zakresu budowy i programowania robotów, pozna takie terminy jak przekładnia, trajektoria czy algorytm sterowania. Zajęcia odbywają się w grupach, przez co potencjalnie samodzielne wykonanie z pozoru trudnych projektów, sprawia kursantom wiele satysfakcji i radości oraz zdecydowanie umacnia wiarę we własne możliwości. Na spotkaniach, mali kursanci budują kolejne roboty z serii Lego Mindstorms. Instruktorzy na początku prezentują zadanie do wykonania a następnie omawiają z dziećmi koncepcje realizacji i rozwiązania. Na każdą parę przypada jeden z zestawów Lego Mindstorms NXT, laptop z wymaganym oprogramowaniem oraz dodatkowe akcesoria. Ostatni etap to test sprawności skonstruowanych robotów.
W ramach warsztatów zapewnione jest:

 • 16 godzin zegarowych szkoleń (4 spotkania) lub 8 godzin dla młodszych dzieci
 • Praca w dwuosobowych grupach
 • Opieka wykwalifikowanych instruktorów (3 instruktorów na grupę 16 osób)
 • Soki owocowe i przekąski
 • Materiały niezbędne do zajęć
 • Dyplom ukończenia warsztatów

 

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Lublin 99 zł

Opcje dodatkowe

Przedział wiekowy

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Szczegółowy adres jest zależny od terminu realizacji i tematu warsztatów/zajęć.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Strój swobodny.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym terminem wyprzedzenia.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnik zobowiązany jest do przekazania wykonawcy odcinka vouchera z zapisanym numerem rezerwacyjnym w momencie świadczenia usługi w celu potwierdzenia realizacji prezentu w umówionym terminie.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product