Voucher prezentowy Mały Inżynier

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł na kolejne zakupy.

Voucher prezentowy na określoną kwotę, przeznaczony do wykorzystania w sklepie Mały Inżynier. Voucher można przeznaczyć na udział w warsztatach, zajęciach pozalekcyjnych, półkoloniach letnich czy feriach zimowych, bądź wykorzystać na organizację urodzin lub zakup dowolnych produktów z oferty sklepu.

Komu podarować voucher Mały Inżynier?

  • Uczniowi, który chce rozwijać swoje pasje i zainteresowania
  • Maluchowi, który rozkłada zabawki na czynniki pierwsze by odkryć zasadę ich działania
  • Każdemu dziecku, które jest ciekawe świata i lubi dobrą zabawę

Atrakcja

Wszystkie dzieci lubią eksperymentować! Ich naturalna ciekawość sprawia, że wciąż poszukują odpowiedzi na nurtujące je pytania dotyczące funkcjonowania otaczającego świata. Projekt Mały Inżynier oferuje szeroki wybór warsztatów i zabawek edukacyjnych, które zaszczepią w dziecku zainteresowanie naukami ścisłymi i pomogą mu w naturalny sposób rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Pozwól swojemu dziecku samemu wybrać rodzaj zajęć i zobacz, ile radości może mu dać nauka poprzez zabawę.

Rodzaje zajęć

EKSPERYMENTY to zajęcia praktyczne z dziedziny biologii, fizyki i chemii, skierowane do dzieci w wieku 5-15 lat. W czasie zajęć dzieci przeprowadzają proste doświadczenia fizyczne i chemiczne, poznają podstawy budowy maszyn i odkrywają prawa przyrody. 

PROGRAMOWANIE to zajęcia, które rozwijają umiejętność logicznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów. Kurs skierowany jest do dzieci w wieku 8-15 lat i obejmuje podstawy programowania, umożliwiając dziecku tworzenie prostych gier, quizów i animacji.

ROBOTYKA to warsztaty dla dzieci w wieku 5-15 lat, na których mali inżynierowie konstruują, programują i wprawiają w ruch roboty zbudowane z zaawansowanych zestawów klocków Lego. Zajęcia mają charakter typowo praktyczny, rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne.

ELEKTRONIKA to zajęcia dla dzieci w wieku 9-15 lat, na których omawiane są podstawy elektroniki. Warsztaty umożliwiają poznanie świata układów, czujników i programowania poprzez samodzielną budowę prostych układów elektronicznych np. alarmu do sekretnej szuflady.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Inwestujesz w rozwój i edukację swojego dziecka
  • Rozbudzisz w nim zainteresowanie naukami ścisłymi
  • Podarujesz wartościowy prezent, który pozwoli dziecku przeżyć wspaniałą przygodę i zaspokoić naturalną ciekawość świata
Czytaj więcej

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł