Tygodniowy rejs barką po Kanale Augustowskim

3601

Zbliża się kolejny urlop, a Ty wciąż nie masz pomysłu jak go spędzić? Wybierz się wraz z przyjaciółmi bądź rodziną na wspaniałą wyprawę szlakiem najpiękniejszych zakątków Kanału Augustowskiego. Kanał Augustowski plasuje się w czołówce szlaków wodnych w Europie. Wody kanału będziecie przemierzać nowoczesną i niezwykle komfortową barką Haber 20 Mini Reporter. Kapitanem jachtu motorowodnego będzie mógł zostać każdy, kto posiada aktualne prawo jazdy kategorii B. Wasza wyprawa będzie niepowtarzalną okazją, by chwycić za ster i przemierzać wody Kanału Augustowskiego.

Podczas Waszej podróży towarzyszyć Wam będzie spokój i błoga cisza. To warunki wprost idealne na ucieczkę od zgiełku dnia codziennego i zaznania relaksu na łonie natury. Kanał Augustowski prowadzi poprzez tereny naturalnych bagien i torfowisk, jezior i znanej wszystkim Puszczy Augustowskiej, zwanej potocznie “zielonymi płucami Polski”. Tytuł ten, nie został przyznany bez powodu. Obszar ten jest niezwykle bogaty w przeróżne, rzadko już spotykane gatunki fauny i flory. Zupełnie naturalne środowisko, nie noszące śladów ingerencji człowieka, stanowi idealne miejsce do życia i rozwoju wielu gatunków zwierząt. W płytkich wodach spotkać można brodzące czaple czy też żurawie, a w głębi puszczy niczym nie spłoszone łosie, dziki, lisy, wilki czy jenoty. Puszcza Augustowska to teren niezwykły, panujący tu spokój i harmonia są wyjątkowo magiczne.

Podarujcie sobie odrobinę wytchnienia na pokładzie jachtu motorowodnego. Wybierzcie tygodniowy rejs barką po Kanale Augustowskim, by cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami w otoczeniu przyrody.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Księdza Skorupki 2

 • Czas trwania

  Rejs trwa 7 dni. Tydzień rozpoczyna się w sobotę o godzinie 14, a kończy się w kolejną sobotę o godzinie 10.

 • Pogoda

  Obfite opady mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zarezerwujemy inny, dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  W rejsie może wziąć udział maksymalnie 5 osób.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych.

 • Wymagania

  Aktualne prawo jazdy kat. B. bądź patent motorowodny. Osoby poniżej 18 roku życia mogą wziąć udział w rejsie w towarzystwie prawnego opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy, dostępny w okresie 27.06 - 29.08. Prezent obejmuje wynajęcie jachtu motorowodnego na okres 7 dniu. Uczestnicy sami sterują barką. Przed wyruszeniem w rejs uczestnicy przejdą szkolenie w zakresie obsługi barki i śluz na kanale.

#Monika

Dostałam taki prezent od chłopaka bawiłam się świetnie, polecam dla wszystkich par :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product