Tydzień pod żaglami na Mazurach

3601
1199

Oddaj się żeglarskiej przygodzie podczas tygodniowego rejsu po mazurskich jeziorach. Już teraz możesz stać się częścią załogi pokładu nowoczesnego jachtu typu: Tango 780 Sport, Antila, Joker, Twister. Żeglowanie na Mazurach nie tylko dostarczy Ci dużej dawki pozytywnych wrażeń. Zdobędziesz także wiedzę na temat żeglarstwa, jego historii i tradycji. Już po kilku dniach posiądziesz umiejętność pracy na linach czy przewodzenia sterom, a dzięki pracy z mapą i GPS-em zagadnienia nawigacji na otwartych wodach nie będą już zagadką. Natomiast jeśli należysz do grona osób, które cenią sobie błogi wypoczynek, czas na pokładzie będziesz mógł spędzić relaksując się. Nie będzie to jednak nudny relaks. Żagle na Mazurach to możliwość podziwiania przepięknych widoków rozpościerających się wzdłuż wybrzeża oraz sylwetek miast portowych. Twojej wyprawie będzie przewodniczył profesjonalny sternik, a towarzyszyć Ci będzie prawdziwie żeglarska atmosfera- głośny dźwięk gitar i radosne śpiewy szant.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Czas trwania rejsu to 7 dni (6 noclegów).

 • Pogoda

  W przypadku złych warunków pogodowych realizacja prezentu może zostać przełożona na pierwszy dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Voucher realizowany wyłącznie przez osobę obdarowaną.

 • Obowiązujący strój

  Strój powinien być dopasowany do warunków pogodowych. Należy być przygotowanym na możliwość nagłego pogorszenia się warunków atmosferycznych. Proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary.

 • Wymagania

  Rejs przeznaczony dla osób pełnoletnich. Osoba obdarowana zgłasza się na miejscu realizacji z odcinkiem vouchera prezentowego, który uprawnia do udziału w rejsie. Warunkiem realizacji rejsu jest zabranie minimum 4 osobowej grupy.

 • Informacje dodatkowe

  Rejsy realizowane są w miesiącach od kwietnia do września. Możliwość uzyskania certyfikatu szkolenia żeglarskiego.

#Maciej Degórski

Cóż miałbym tu napisać, razem z kolegą i naszymi dziewczynami, chcieliśmy się wyluzować w zeszłe wakacje, w końcu po to się pracuje. Wzięliśmy tydzień wolnego, no i się nie zawiedliśmy, pomimo że pogoda nie dopisywała. Przy okazji doszlifowaliśmy trochę umiejętności, kumpel ma patenty, a mimo to i tak wiele się nauczył od naszego sternika. Polecam !

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product