Twoja pierwsza sesja zdjęciowa – Kraków

3781

Sprawdź się przed obiektywem!

Zawsze marzyłaś o karierze modelki? Czas sprawdzić się w tej roli! Twoja pierwsza sesja zdjęciowa to okazja by stanąć przed obiektywem i spróbować swoich sił! Czeka na Ciebie profesjonalna sesja zdjęciowa, podczas której fotograf na bieżąco będzie udzielał Ci cennych rad i wskazówek, by zdjęcia wypadły jak najlepiej! Takie doświadczenie błyskawicznie podnosi pewność siebie, uczy eksponowania naszych atutów, a dodatkowo jest okazją do świetnej zabawy i rozluźnienia. Masz pomysł na to, jak miałyby wyglądać Twoje zdjęcia? Śmiało, opowiedz o swoich inspiracjach i założeniach fotografowi, z pewnością pomoże Ci zrealizować zdjęcia Twoich marzeń!

Przebieg Twojej pierwszej sesji zdjęciowej

Przez około 2 godziny do Twojej dyspozycji będzie cała ekipa profesjonalistów, którzy zadbają o to, byś czuła się pewnie podczas zdjęć! Wizażystka zadba o Twój makijaż, fryzjer zajmie się włosami, a stylistka pozwoli połączyć ubrania i dodatki, które przygotujesz. Prosimy o zabranie max 3 kompletów strojów, lub przebrań. Efektem sesji będzie 50 zdjęć bez retuszu, 10 wyretuszowanych zdjęć, dostarczonych na płycie CD, a także 3 wydrukowane zdjęcia w formacie A4.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Kmity 3, Zabierzów, studio fotograficzne Fotografik

 • Czas trwania

  Sesja zdjęciowa trwa około 2 godz.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację atrakcji.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Prosimy o przygotowanie maksymalnie 3 stylizacji/przebrań.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejsce realizacji prosimy zabrać ze sobą voucher podarunkowy.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest około 50 zdjęć bez retuszu, 10 zdjęć wyretuszowanych dostarczonych na płycie CD i 3 wydrukowane fotografie w formacie A4.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product