Twoja dieta - indywidualny plan dietetyczny

1181

Czym tak naprawdę jest dieta?

Pod pojęciem „dieta” rozumiemy specjalny sposób żywienia, który ma na celu zachowanie sprawności oraz zdrowia organizmu. Najczęściej jednak słowo to używane jest w kontekście odchudzania i często negatywnie kojarzone jest z listą wyrzeczeń bądź desperacką głodówką.

Indywidualna dieta – czy warto?

Wielu ludzi sięga po opracowane schematy dietetyczne, których mnogość wprawia w osłupienie każdego, kto decyduje się na stosowanie diety w celu zrzucenia zbędnych kilogramów. W internecie lub czasopismach spotkamy się z wieloma propozycjami – dieta Cambrige, Dukana, Kwaśniewskiego, Kopenhaska… to tylko przykłady najpopularniejszych, gotowych jadłospisów. Warto jednak pamiętać, by odchudzać się mądrze, a w tym celu niezbędna jest porada specjalisty. Profesjonalny dietetyk zbada Twoje nawyki żywieniowe, określi zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze, a przede wszystkim dopasuje jadłospis do stanu Twojego zdrowia. Tak opracowany indywidualny plan dietetyczny przyniesie zamierzone efekty i zażegna tak często spotykany efekt Jojo.

Przygotuj się do pierwszej konsultacji

Ułożenie indywidualnego planu dietetycznego na określony czas możliwe jest wyłącznie po zebraniu niezbędnych informacji. W tym celu profesjonalny dietetyk na pierwszej wizycie przeprowadzi z Tobą wywiad w zakresie Twoich nawyków żywieniowych, preferencji smakowych i kulinarnych oraz trybu życia. Ważna jest informacja o obecnym stanie zdrowia, o ewentualnych chorobach i przyjmowanych lekach. Dokonane również zostaną pomiary antropometryczne, które uzupełnią zebrane dane i umożliwią ułożenie diety, której stosowanie przyniesie zamierzone efekty!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Usługa składa się z pierwszej wizyty - wywiadu, ok 60 minut oraz ułożenia indywidualnej diety na określony czas.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Przed konsultacją z dietetykiem należy przygotować swój tygodniowy program żywieniowy oraz plan dnia.

 • Informacje dodatkowe

  Termin i godzina wizyty indywidualnie ustalana z osobą obdarowaną prezentem. Prezent obejmuje konsultację z dietetykiem, który po pierwszej wizycie i wywiadzie ułoży dla Ciebie indywidualną dietę.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product