Twoja dieta - indywidualny plan dietetyczny – Kraków

1181

Odpowiedni sposób odżywiania to 60% sukcesu!

Z problemem zredukowania masy ciała oraz likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej boryka się około 60% mężczyzn i 50% kobiet. Droga ku osiągnięciu smukłej i zgrabnej sylwetki niejednokrotnie kojarzona jest z ciężką pracą oraz wylewaniem potu podczas intensywnych treningów. Kluczem do sukcesu jest jednak aktywność fizyczna w połączeniu z odpowiednią dietą. Właściwy plan dietetyczny to aż 60% sukcesu podczas walki o piękne, zdrowe ciało i lepsze samopoczucie. Odpowiednio zbilansowany plan dietetyczny pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, na rozbudowę masy mięśniowej bądź na utrzymanie stałej proporcji mięśni i wagi. Zdefiniuj swój cel, poradź się wykwalifikowanego dietetyka, by w sposób mądry i zdrowy osiągnąć zamierzone efekty.

Indywidualne podejście

Ludzie diametralnie różnią się pomiędzy sobą pod wieloma względami, każdy stanowi indywidualną jednostkę, wymagającą personalnego podejścia. Dlatego też Twój plan dietetyczny przygotowany będzie wyłącznie dla Ciebie, na podstawie informacji uzyskanych podczas wywiadu na pierwszym spotkaniu. Specjalnie dla Ciebie ułożony zostanie plan dietetyczny, uwzględniający Twoje potrzeby, cele i oczekiwania, parametry fizjologiczne, stan zdrowia, stopień aktywności fizycznej oraz preferencje kulinarne. Otrzymasz jadłospis na okres 14 dni, który będzie uzupełniał zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze. Dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie już po pierwszych tygodniach zauważysz różnicę zarówno we własnym wyglądzie ale przede wszystkim w samopoczucie. Z pewnością towarzyszyć Ci będzie uczucie lekkości, a świadomość zdrowego trybu życia pozwoli nabrać Ci energii do dalszej wytrwałości w walce o nowego siebie!

Przygotuj się do pierwszego spotkania z dietetykiem

Pierwsza wizyta u profesjonalnego dietetyka w Krakowie to rodzaj wywiadu rozpoznawczego. W tym celu warto przygotować informacje dotyczące własnego stanu zdrowia, ewentualnych chorób i przyjmowanych leków. Z pewnością padnie pytanie w zakresie Twoich nawyków żywieniowych, trybu życia i preferencji kulinarnych oraz smakowych. Przygotuj się odpowiednio, by na bazie uzyskanych informacji oraz wykonanych pomiarów antropometrycznych możliwe było ułożenie właściwego jadłospisu na okres 14 dni.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jana Kochanowskiego 2, lokal 1

 • Czas trwania

  Usługa składa się z pierwszej wizyty - wywiadu, ok 60 minut oraz ułożenia indywidualnej diety na okres 14 dni.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Przed konsultacją z dietetykiem należy przygotować swój tygodniowy program żywieniowy oraz plan dnia.

 • Informacje dodatkowe

  Termin i godzina wizyty indywidualnie ustalana z osobą obdarowaną prezentem. Prezent obejmuje konsultację z dietetykiem, który po pierwszej wizycie i wywiadzie ułoży dla Ciebie indywidualną dietę na 14 dni.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product