Twoja dieta - indywidualny plan dietetyczny – Bydgoszcz

1181

Konsultacje z dietetykiem - najlepsza droga do osiągnięcia sukcesu!

Marzysz o smukłej sylwetce, o ciele, które będzie napawać Cię dumą? Nie od dziś wiadomo, że najlepszą drogą ku osiągnięciu zamierzonych efektów w tej kwestii jest odpowiednia dieta oraz ruch. Najlepsze efekty osiągane są poprzez połączenie zdrowego żywienia z aktywnością fizyczną. Jeśli jednak chcesz uniknąć wysiłku fizycznego skup się na diecie! Pamiętaj jednak, że należy się mądrze odchudzać! Niezbędna zatem okaże się konsultacja z dietetykiem, który ułoży Twój jadłospis, bogaty w minerały i witaminy, sprzyjający redukcji tkanki tłuszczowej. Już dziś rozpocznij nowy etap w swoim życiu i umów się na konsultację z dietetykiem w Bydgoszczy!

1 spotkanie - Pierwsza wizyta u dietetyka, indywidualna dieta na okres 14 dni

Pakiet zawiera jedno spotkanie z dietetykiem, który ułoży Twój jadłospis na okres 14 dni. Podczas pierwszej wizyty wykwalifikowany dietetyk pozna Twoje oczekiwania, podstawowe złe nawyki żywieniowe i dobierze dietę, dzięki której osiągniesz zamierzone efekty w krótkim czasie. Dzięki prawidłowo ułożonej diecie w sposób szybki i nie wymagający wysiłku fizycznego pozbędziesz się zbędnych kilogramów!

2 spotkania - Pierwsza wizyta, wizyta kontrolna, indywidualna dieta na okres 28 dni

Wybierz się na spotkanie z dietetykiem, który zaplanuje Twój program żywieniowy na okres 28 dni. Dietetyk dzięki swojej ogromnej wiedzy ułoży dietę, która zaspokoi Twój głód, dostarczy Ci podstawowych witamin i związków, a przede wszystkim sprawi, że będziesz czuł się zdrowo i lekko. Po miesięcznym stosowaniu się do zaleceń dietetyka z pewnością zauważysz pierwsze efekty. Pozbędziesz się zbędnych kilogramów, poczujesz się zdrowo i pewniejszy siebie! Skorzystaj także z możliwości odbycia wizyty kontrolnej,  by omówić uzyskane efekty z dietetykiem!

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Pierwsza wizyta trwa około 45-60 min. Najpierw dietetyk wykona pomiary antropometryczne ciała: wzrost, masa ciała, obwód talii, obwód bioder, następnie przeprowadzi szczegółowy wywiad żywieniowy. Przeanalizuje on m.in. nawyki żywieniowe pacjenta, preferencje smakowe i kulinarne, stan zdrowia, przyjmowane leki czy aktywność fizyczną. W tym celu na pierwsza wizytę należy przygotować spis wszystkich spożywczych produktów żywnościowych i potraw z użyciem miar domowych oraz własny plan dnia.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość spotkań

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Pomorska 35, Bajeczny SPA&Salon, Bydgoszcz

 • Czas trwania

  Jednorazowa wizyta trwa około 45-60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Przed konsultacją z dietetykiem należy przygotować swój tygodniowy program żywieniowy oraz plan dnia.

 • Informacje dodatkowe

  Termin i godzina wizyty indywidualnie ustalana z osobą obdarowaną prezentem. Przed konsultacją z dietetykiem należy przygotować swój tygodniowy program żywieniowy oraz plan dnia.

#Kasia

Dostałam prezent od koleżanek w pakiecie 28 dni. Owszem zauważyłam efekty diety ułożonej przez Panią Alę, ale nie były one kosmiczne. Natomiast bardzo poprawiło się moje ogólne samopoczucie i energia wynikająca ze zdrowej diety.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product