Twój Portret – Sesja zdjęciowa – Warszawa

W jednym z warszawskich studiów fotograficznych możesz poczuć się jak fotomodelka, a wszystko za sprawą profesjonalnej sesji fotograficznej, którą Ci oferujemy! Właśnie podczas tego spotkania możesz pokazać prawdziwą siebie. Sprawdzić, jak czujesz się przed obiektywem i przeżyć niezapomniane chwile. Na początku spotkania zajmiemy się Twoim makijażem oraz fryzurą. O Twój wygląd zadbają profesjonaliści, abyś po zejściu z fotela czuła się piękna i pewna siebie. Oprócz wizażu, możesz mieć na sobie różnego rodzaju dodatki, które pomogą podkreślić Twoją osobowość, aby zdjęcia przedstawiały całą Ciebie i były sprawą całkowicie indywidualną. Po części przygotowawczej, staniesz w blasku fleszy i oddasz się pozowaniu. Profesjonalny fotograf z pewnością uchwyci Twój błysk w oku, romantyczne spojrzenie czy uroczy uśmiech. Podczas sesji, będziesz mogła zaprezentować się w kilku odsłonach. Możesz więc pokazać odcienie swojej osobowości, a portret na pewno nie będzie tylko zdjęciem, a odbiciem Twoje duszy! Po zakończeniu przygody przed obiektywem, przyjdzie czas na wybór ujęć, które uznasz za najlepsze, a wtedy zostaną oną dopracowane, co z pewnością sprawi, że będą wyglądały niczym z okładki czasopisma.

Płatnosci mobilne

Cena:

699 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.5/5

Opcje dodatkowe

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Klasyk Studio ul. Głebocka 54A/37

 • Czas trwania

  Sesja zdjęciowa rozpoczyna się wykonaniem przez wizażystkę idealnego makijażu i ewentualnej charakteryzacji. Sesja wraz z wizażem trwa około 3-4 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Zdjęcia mogą być umieszczone w ozdobnym albumie, który można zamówić dodatkowo.

 • Obowiązujący strój

  Proponujemy wziąć ze sobą trochę ubrań na przebieranie się podczas sesji. To samo dotyczy dodatków takich jak kapelusz, chusta, szal, biżuteria itp.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

 • Informacje dodatkowe

  Stawiając na jakość Osoba obdarowana prezentem otrzyma wybrane przez siebie ujęcia (12 zdjęć), które zostaną dopracowane przez fotografa w formie płyty CD (opcjonalnie również w pamiątkowym albumie).

#OpraHH

Jestem dumna ze zdjęć, jakie powstały, atmosfera podczas sesji wspaniała, makijażystka to mistrzyni!!

#Georgia

Nie mam raczej doświadczenia z fotografia, świetne było to, że fotograf instruował mnie, mówił jak się ustawić itp. przez to nie czułam się skrępowana, super!

#Maja000

To była świetna przygoda, bawiłam się przednio. Zwykle nie lubię siebie w mocnym makijażu, ale ten był taki perfekcyjny... Polecam każdemu w 100%%!!!

#Ola

Moja mama na początku była sceptycznie nastawiona, kiedy podarowałam jej ten prezent... Na samej sesji świetnie się bawiła, a album jest piękną pamiątką dla nas wszystkich :)

#Jola

Wcześniej nie wyobrażałam sobie siebie w takim nietypowym, szalonym wydaniu! Super przeżycie!

#Basieńka9900

Świetny prezent od przyjaciółki, wiedziała, co mnie ucieszy....

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności