Trzydniowy rejs barką po Kanale Augustowskim

3601

Kanał Augustowski uważany jest za jedną z najpiękniejszych, dziewiczych krain w Polsce. Bogactwo naturalnych terenów, nienaruszonych przez działalność ludzką sprawia, że jest to obszar unikatowy na skalę Europejską.  

Wraz z przyjaciółmi, znajomymi czy rodziną możesz udać się na niezapomniany rejs barką szlakiem najpiękniejszych zakątków Kanału Augustowskiego. Szlak Kanału Augustowskiego przebiega przez tereny Puszczy Augustowskiej, której bogata fauna i flora zachwyci każdego! Krajobraz rozpościerający się wokół z pewnością na długi czas pozostanie w Waszej pamięci. Puszcza Augustowska obfituje w wiele chronionych gatunków roślin i zwierząt. Wasza wyprawa okaże się okazją do ujrzenia dzików, łosi, lisów, wilków, a nawet przybyłych z Azji jenotów. Ponadto będziecie mogli delektować się błogą ciszą, przerywaną momentami poprzez dźwięczne odgłosy wydawane przez ptaki wodne.

Trzydniowy rejs odbędziecie barką Haber 20 Mini Reporter, która jest niezwykle komfortowym jachtem. Dzięki minimalnemu zanurzeniu, które wynosi około 20 cm możliwe jest przemierzanie nawet najpłytszych wód i obserwacja nadbrzeża z niewielkich odległości. Co najważniejsze, nie będziecie musieli krępować się obecnością kapitana. Każdy, kto posiada aktualne prawo jazdy kategorii B może zasiąść za sterem jachtu motorowodnego. Przed wyruszeniem w rejs sternik zapozna Was z zasadami bezpieczeństwa. Weźmiecie udział w szkoleniu z zakresu obsługi barki oraz śluz Kanału Augustowskiego. Wybierzcie wśród Was kapitana rejsu i z mapą w dłoniach udajcie się na wspaniałą wycieczkę! Puszcza Augustowska to perfekcyjne miejsce, by uciec choć na jeden dzień od miasta, generowanego w nim hałasu i życia w ciągłym pośpiechu oraz stresie. Spędzicie na pokładzie barki niezapomniane chwile.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Księdza Skorupki 2

 • Czas trwania

  Rejs trwa trzy doby. Doba rozpoczyna się o godzinie 14, a kończy o godzinie 10 dnia następnego.

 • Pogoda

  Obfite opady mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zarezerwujemy inny, dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  W rejsie może wziąć udział maksymalnie 5 osób.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych.

 • Wymagania

  Aktualne prawo jazdy kat. B. bądź patent motorowodny. Osoby poniżej 18 roku życia mogą wziąć udział w rejsie w towarzystwie prawnego opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy dostępny w okresach: 1.05 - 26.06 oraz 29.08 - 31.10. Prezent obejmuje wynajęcie jachtu motorowodnego. Uczestnicy sami sterują barką. Przed wyruszeniem w rejs uczestnicy przejdą szkolenie w zakresie obsługi barki i śluz na kanale.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product