Trening jazdy na trolejach

1

UWAGA ! Prezent czasowo niedostępny.

Umożliwiamy ćwiczenie jazdy na trolejach, czyli specjalnie zaprojektowanych urządzeniach montowanych na tylną oś pojazdów przednionapędowych, dzięki którym uczymy , jak opanować poślizg nadsterowny (poślizg osi tylnej). Podczas jazdy na trolejach osoby mają szansę poznać zachowanie samochodu w trakcie poślizgu oraz nauczyć się koordynacji w operowaniu kierownicą i używaniu pedału gazu, aby utrzymać prawidłowy tor jazdy, co ma wpływ na szybkość i skuteczność reakcji w sytuacji poślizgu.

Uczestnik stara się utrzymać prosty kierunek jazdy, lecz tył samochodu nie słucha się i jeździ w dowolnych kierunkach. Od kierowcy wymagana jest płynność jazdy oraz reakcja na zachowanie pojazdu. W tej konkurencji dodatkową atrakcją jest pomiar czasu przejazdu uczestników i publikowanie wyników na zbiorczej tablicy. Przejazd odbywa się pod nadzorem instruktora prowadzącego, siedzącego obok kierowcy. Nabyte umiejętności przydadzą się w codziennej jeździe Twoim autem. Jednym słowem świetna zabawa i dobry trening dla każdego kierowcy!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Dodatkowy czas jazdy

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Żwirki i Wigury 2b.

 • Czas trwania

  Czas trwania szkolenia to 30 min.

 • Pogoda

  W niektórych przypadkach niekorzystne warunki pogodowe (obfite opady śniegu) mogą uniemożliwić realizacją prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów, obuwie z płaską podeszwą.

 • Wymagania

  Prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Auta wykorzystywane do szkolenia to Toyota Yaris (2008) lub Skoda Fabia (2009)

#ninka23

Bardzo przydatna rzecz dla kobiet i nie tylko. Wiele wyniosłam z tej lekcji, teraz już lepiej kontroluję auto i jestem spokojna gdy prowadzę auto. Nawet moje dzieci zauważyły różnicę. SPRAWDZONE - POLECAM

#Kasia

Dostałam od męża, zaraz po odebraniu prawa jazdy. Teraz czuję się pewniej za kierownicą. (mąż nadal uważa,że powinien wykupić mi miesięczny karnet na troleje)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product