Szkolenie spadochronowe AFF – Włocławek

1191

Rozpocznij nowy etap w swoim życiu!

Szkolenie spadochronowe AFF ma na celu przygotowanie przyszłego skoczka spadochronowego do samodzielnego, bezpiecznego wykonywania skoków z 4000m za pomocą spadochronu szybującego. Po odbyciu szkolenia teoretycznego i praktycznego, obejmującego 7 skoków, skoczkowie mogą skakać samodzielnie pod naziemnym nadzorem instruktora, który kontroluje ich poczynania do 50 skoku.
Pierwsza częśc kursu to część teoretyczna, która obejmuje 8 godzin szkolenia – wykładów i ćwiczeń. Omawiane są przede wszystkim zasady bezpieczeństwa skoku spadochronowego, budowa spadochronu, jego zabezpieczenia, technika skoku, sterowanie spadochronem i lądowanie a także sytuacje awaryjne. Etap zakończony jest testem, po którym przystępuje się do szkolenia praktycznego. Obejmuje on 7 poziomów – 7 skoków, podczas których nauczysz się różnych technik opuszczania samolotu, szybowania w otwartej przestrzeni i lądowania.

Do wyboru jeden z pakietów szkoleniowych

Pakiet AFF STANDARD
Pakiet obejmuje 8-godzinne szkolenie teoretyczne, które odbywa się w piątki i soboty, szkolenie praktyczne odbywające się w sobotę oraz niedzielę, 7 skoków z 4000metrów – 2 z dwoma instruktorami i 5 z jednym, 60 sekund wolnego spadania w każdym skoku, filmowanie każdego skoku szkoleniowego, omówienie każdego skoku oraz zaplanowanie kolejnego.
Pakiet AFF EXPRESS
Pakiet express umożliwia zrealizowanie kursu nawet w ciągu jednego weekendu. Pakiet obejmuje 8-godzinne szkolenie teoretyczne, które odbywa się w czwartek i piątek, szkolenie praktyczne odbywające się w piątek, sobotę oraz niedzielę, 7 skoków z 4000metrów – 2 z dwoma instruktorami i 5 z jednym, 60 sekund wolnego spadania w każdym skoku, filmowanie każdego skoku szkoleniowego, omówienie każdego skoku oraz zaplanowanie kolejnego.
Pakiet AFF PRO
Pakiet PRO oferuje dodatkowe 30 minutowe szkolenie w tunelu aerodynamicznym Flyspot w Warszawie. Poza tym pakiet obejmuje 8-godzinne szkolenie teoretyczne, które odbywa się w piątki i soboty, szkolenie praktyczne odbywające się w sobotę oraz niedzielę, 7 skoków z 4000metrów – 2 z dwoma instruktorami i 5 z jednym, 60 sekund wolnego spadania w każdym skoku, filmowanie każdego skoku szkoleniowego, omówienie każdego skoku oraz zaplanowanie kolejnego.

 

Po zakończeniu szkolenia AFF każdy uczestnik otrzyma Książeczkę Skoczka Spadochronowego z wpisem na temat zakończonego kursu.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Pakiet szkoleniowy

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Kruszyn Baza Skydive.pl Aleja Jana Pawła II

 • Czas trwania

  8 godzin szkolenia teoretycznego i szkolenie praktyczne obejmujące 7 skoków spadochronowych.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację skoków treningowych. W takim przypadku zostanie ustalony nowy termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Strój dowolny. W cenie szkolenia zawarty jest koszt wypożyczenia kombinezonu, gogli, kasku oraz wysokościomierza.

 • Wymagania

  Wymagane jest ważne badanie lotniczo-lekarskie wykonane w jednym z certyfikowanych ośrodków uprawnionych do przeprowadzania badań i wystawienia orzeczeń dla klasy III personelu lotniczego. Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla skoczków spadochronowych.

 • Informacje dodatkowe

  W szkoleniu mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Waga do 110 kg. Istnieje możliwość wykupienia noclegów oraz wyżywienia na czas szkolenia.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product