Statek piratów – rejs po Wiśle dla dzieci

4111

Mali piraci

Każdy mały bohater w dzieciństwie marzy, by choć na chwilę stać się piratem, rodem z telewizyjnych ekranów. Podczas rejsu po Wiśle każde dziecko zajmie miejsce na pokładzie prawdziwego, pirackiego statku! Wszyscy uczestnicy zostaną oficjalnie mianowani członkami załogi pokładowej podczas pasowania na ekologicznych piratów, a pomalowane twarze czy własnoręcznie wykonane pirackie czapki pozwolą w pełni identyfikować się z piratami wprost z otwartego morza.

Rejs pirackim statkiem po Wiśle

Rejs po Wiśle dla dzieci odbywa się pirackim statkiem, na pokładzie którego żadne dziecko nie zazna nudy! Rejs realizowany jest  w towarzystwie przewodnika, który opowie pasjonujące historie związane z Wisłą i Krakowem. Z pokładu statku rozpościerać będą się piękne widoki na przybrzeżną panoramę Krakowa i historyczną zabudowę. Tuż po odbytym rejsie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy certyfikat.

Edukacyjna wyprawa

Rejs pirackim statkiem po Wiśle to fantastyczna rozrywka dla każdego dziecka! Moc atrakcji czekających na pokładzie statku sprawią, że dzieciaki spędzą mile czas na wspólnej zabawie. Ponad to rejs jest także formą edukacyjnej wyprawy, podczas której każdy uczestnik wysłucha pasjonujących legend krakowskich i opowieści o Wiśle.

Logo ziemierozrywek

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Dokładne miejsce ustalane z organizatorem.

 • Czas trwania

  Rejs pirackim statkiem trwa godzinę.

 • Pogoda

  Prezent realizowany w miesiącach marzec - listopad. Niekorzystne warunki pogodowe (np. obfite opady atmosferyczne) mogą uniemożliwić realizację w wybranym terminie. Wówczas rezerwujemy kolejny, dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji możliwy wyłącznie pod stałą opieką osoby dorosłej.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wycieczce wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Zabrania się uczestnictwa w wycieczce pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Wycieczka realizowana w grupie 8 - 99 osób. Warunkiem zorganizowania rejsu jest skompletowanie minimum 8 uczestników.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product