Ślubna Sesja Fotograficzna – Kraków

3781

Wyjątkowy dzień, niepowtarzalne emocje i piękne wspomnienia

Dzień, w którym zakochani wypowiadają sobie magiczne słowo TAK jest okrzyknięty mianem jednego z najpiękniejszych dni w życiu każdego człowieka. Jest to dzień pełen wzruszeń, pięknych wyznań i szczerych życzeń. Warto pamiętać, że tego dnia najważniejsza jest młoda para i głębokie uczucie, którego doprowadziło do tak ważnego wydarzenia.

Pamiątka dla nowożeńców

Profesjonalnie wykonane fotografie będą wspaniałą pamiątką dla nowożeńców. Zdjęcia będą odwzorowaniem Waszej wielkiej miłości, potężnej więzi jaka Was łączy i szczęścia, które ogarnia Wasze serca. Powracając po kilku latach do ślubnych fotografii przeniesiecie się do tych wspaniałych chwil zupełnie tak, jak gdyby wszystko działo się wczoraj.

Ślubna sesja zdjęciowa w Krakowie

Ślubna sesja zdjęciowa w Krakowie trwa około 3 – 4 godzin. W tym czasie zostaniecie profesjonalnie przygotowani, by efekty sesji były olśniewające. Studio fotograficzne „Fotografik” gwarantuje pomoc wizażystki, stylistki i fryzjerki. Chwilę później weźmiecie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w studio bądź w plenerze. Efektem będzie około 50 zdjęć bez retuszu. Finalnie otrzymacie 20 wyretuszowanych zdjęć w formie cyfrowej oraz 3 portrety wydrukowane w formacie A4.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Kmity 3, Zabierzów, studio fotograficzne Fotografik

 • Czas trwania

  Sesja trwa od 3 do 4 godzin.

 • Pogoda

  Sesja jest realizowana w studio lub w plenerze - przy sprzyjających warunkach pogodowych.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze osoba obdarowana wraz z partnerem - nowożeńcy.

 • Obowiązujący strój

  Ze względu na tematykę sesji stroje powinny mieć charakter ślubny. Jednak decyzję pozostawiamy osobom obdarowanym. Proszę przygotować jedną stylizację.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejsce realizacji prosimy zabrać ze sobą voucher podarunkowy.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest około 50 zdjęć bez retuszu, 20 zdjęć wyretuszowanych dostarczonych na płycie CD i 3 wydrukowane fotografie w formacie A4. Sesja obejmuje także profesjonalny wizaż, fryzurę oraz opiekę stylistki.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product