Skoki z wieży – Dream jump i wahadłowy

3561

Pakiet dwóch ekstremalnych skoków oddawanych z 26-metrowego obiektu w Warszawie. Osoba obdarowana odda skok z wieży, który maksymalnie wydłuża moment swobodnego spadku, tzw. Dream jump oraz skok wahadłowy.

Komu podarować pakiet skoków?

 • Osobie, która lubi ekstremalne przygody
 • Każdemu, kto nie boi się wyzwań
 • Przyjacielowi z Warszawy, jako oryginalny prezent urodzinowy

Podwójna przygoda

Lubisz odczuwać przypływ adrenaliny? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dwa zupełnie inne skoki, które dostarczą wielu emocji i porządnej dawki adrenaliny. Pakiet skoków w Warszawie to atrakcja przygotowana z myślą o osobach o mocnych nerwach i dużej odwadze. Zawiera on w sobie dwa niecodzienne przeżycia w postaci Dream jump oraz skoku wahadłowego. To podwojona dawka swobodnego lotu widziana z dwóch perspektyw.

Dream Jump

To nowa, opatentowana technika oddawania skoków, która ma na celu wydłużyć moment swobodnego spadku do maksimum. Cały system opiera się na dynamicznej linie, dzięki której swobodny spadek może sięgnąć nawet do 90% wysokości obiektu, z którego oddawany jest skok. Skok można dodatkowo urozmaicić wykonując różne akrobacje, co nie jest możliwe w przypadku bungee. Końcowa faza skoku jest już delikatniejsza, aby nie narażać układu kostnego.

Skok wahadłowy

To trochę inny rodzaj przeżycia, polegającego na oddaniu skoku z 26-metrowej wieży. Pierwsza faza lotu to bardzo szybkie spadanie w dół. W następnej fazie lina, do której zostanie przypięta osoba obdarowana napina się i w trybie natychmiastowym przechodzi do fazy bujania się o szerokim wychyle. Jest to sporo dłuższe przeżycie niż bungee, dzięki czemu można odczuć je z większą intensywnością. Po kilkakrotnym szerokim ruchu wahadłowym, skoczek zostanie bezpiecznie sprowadzony na ziemię i będzie mógł podzielić się emocjami towarzyszącymi podczas skoku.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Podarujesz prezent w postaci przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci
 • Pakiet skoków to niecodzienne przeżycie
 • To możliwość pokonania własnych słabości
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  2Wieże, ul. Kupiecka 10 (dawniej ul. Marywilska 42E), Warszawa

 • Czas trwania

  Pakiet skoków zajmuje ok. 45 min.

 • Pogoda

  Prezent realizowany przy sprzyjających warunkach pogodowych.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, najlepiej sportowy.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 13 roku życia. Osoby niepełnoletnie na miejscu realizacji muszą pojawić się z opiekunem. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obdarowana zabiera ze sobą na miejsce realizacji voucher prezentowy. Przeciwwskazania: kontuzje, urazy układu mięśniowo-kostnego, problemy z układem krążenia i oddychania, ciąża.

#RIKI_TIKI

Ja pierdziele! Ale się bałam! Najgorszy był moment, kiedy stanęłam już na wieży i byłam gotowa do skoku - fizycznie, bo psychicznie raczej nie, cały czas się wahałam aż w końcu skoczyłam i to dwa razy!

#makas_

Drugi skok to już pikuś :D Bardziej stresujący jest ten pierwszy. Ale dałem radę jestem z siebie dumny! :D pozdro!

#Krzysiek W.

To była przygoda mojego życia! Oddałem skok za namową przyjaciół i nie żałuję, bo to co przeżyłem to moje! Wspomnienia zostaną do końca życia :)

#Daga

Lubię adrenalinę i ekstremalne przeżycia ale to był mój pierwszy skok tego typu, więc trochę miałam stracha. Na szczęście szybko minęło, a drugi skok to już była sama przyjemność :) następne w kolejce będzie bungee, a później jak już uzbieram pieniążki to zdecydowanie skok ze spadochronem - moje marzenie :)

#sołtys.

Skakełem już na bungee, ale to nie to samo :) Zupełnie inna specyfika jest tych skoków. Być może dlatego mnie zdecydowanie bardziej podobał się skok wahadłowy. Też spada się swobodnie w dół, a potem dodatkowo jeszcze to bujanie na linie. Dla mnie - REWELACJA :)

#gosiaczeqxD

Kto by pomyślał, że się odważę... jeszcze na dwa skoki! Powiem, że nie żałuje nic a nic! Było zajemegafajnie!

#mollek

Jeden skok to już niezłe przeżycie, a co dopiero dwa! Naprawdę spora dawka adrenaliny, przy drugim już jest łatwiej skoczyć, bo wydaje się, że już wiadomo jak mniej więcej będzie, ale skok wahadłowy jest inny i nieźle buja! Polecam wszystkim lubiącym wyzwania

#Marysia

Będąc już na miejscu strasznie się bałam! Wieża była na prawdę wysoka. A nie mówiąc już co się działo ze mną jak stałam na krawędzi już podpięta pod wszystkie liny i wiedziałam, że za chwilę muszę skoczyć. Stałam i stałam, aż w końcu skoczyłam. Mało nie umarłam podczas skoku. Ale cieszę się, że się odważyłam. Tego nie da się zapomnieć!

#Marta

Witam czy osoba ktora miala zerwane wiazadla (kolano) moze skoczyc? Za co jest przymocowana osoba ( noga, pas?)

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, kontuzje i urazy układu mięśniowo-kostnego są przeciwwskazaniem do realizacji skoku. Sugeruję konsultację z lekarzem. Osoba jest przymocowana na wysokości pasa do specjalnych lin asekuracyjnych. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Daria

Witam ;) Na 18-ste urodziny dostałam voucher na wybrany skok, musze zrealizować go do 4 kwietnia. Pytanie: Czy mogłabym skoczyć 2 kwietnia? Kolega mówił że powinnam się wcześniej umówić

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, w celu ustalenia terminu na realizacje proszę o kontakt z działem rezerwacji. Poniżej podaję dane do rezerwacji: Jeśli zgłaszasz rezerwację to bardzo prosimy o podanie w treści maila następujących informacji: numer rezerwacyjny vouchera, imię i nazwisko, telefon kontaktowy, propozycję 2-3 preferowanych terminów, lub skontaktuj się z naszym Działem Rezerwacji pod numerem telefonu 600 763 700 (pn - pt 9:00 - 17:00) Rezerwacja prezentu musi być dokonana z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu (w przypadku prezentów sezonowych). Jest ona ustalana w ciągu 2-3 dni roboczych. Na Twojego maila odpiszemy najszybciej jak to możliwe, w godzinach pracy działu rezerwacji. Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product