Skok ze Spadochronem nad Półwyspem Helskim

3561

Skok tandemowy na Helu

Skoki spadochronowe nad Półwyspem Helskim to wyjątkowa oferta przeznaczona dla najbardziej wymagających osób, które lubią niecodzienne widoki. Skok spadochronowy na Helu, który jest najbardziej ekscytującym miejscem w Polsce, niesie za sobą moc niecodziennych przeżyć i wspaniałych widoków. Jeszcze jakiś czas temu skoki w tym miejscu mogło wykonywać jedynie wojsko, teraz może skakać każdy. Dołącz do grona szczęśliwców, którzy już skoczyli. Dodatkową atrakcją jest lądowanie w wodzie, wtedy skoczków wyciągają ratownicy, oczekujący w pobliżu w łodziach RIB.

Prezent zawiera:

 1. Instruktor dobierze dla Ciebie kombinezon do skoku, gogle i przejdziesz krótkie szkolenie, w którym omówimy jak będzie wyglądał skok spadochronowy, odbędziesz ćwiczenie sposobu oddzielenia się od samolotu oraz pozycję swobodnego spadania i lądowania.
 2. Ubierzesz specjalną uprząż pasażera tandemu.
 3. Wraz ze swoim instruktorem udasz się do samolotu.
 4. Odbędziesz lot samolotem na wysokości 4000 metrów trwający około 15 min.
 5. Wyskoczysz przypięty do instruktora i  doświadczysz uczucia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund. Otwarcie spadochronu głównego nastąpi na wysokości 1700 metrów i szybowanie na otwartej czaszy będzie trwało około 8-10 min. W tym czasie możesz sterować spadochronem. W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora będzie niewyczuwalna, choć będzie on kontrolował prawidłowy przebieg lotu.
 6. Bardzo łagodnie wylądujecie. Lądowania ze spadochronem tandemowym są bardzo miękkie, ponieważ jest to konstrukcja szybująca i podczas lądowania uniesiesz nogi tak, aby instruktor wylądował za Ciebie.
 7. Po skoku otrzymasz pamiątkowy Certyfikat potwierdzający odbycie skoku ze spadochronem.
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lądowisko w Jastarni

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Skok to 50 sekund wolnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy w sezonie wakacyjnym maj-wrzesień, określone dni powszednie od poniedziałku do piątku. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku - wtedy rezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 100 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania to choroby serca, niewydolność układu oddechowego lub epilepsje. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substacji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

#Zuza

Przeżyłam, to najważniejsze, a certyfikat odbycia skoku wisi dumnie na ścianie ;d. Bardzo podobała mi się cała realizacja, dbanie o bezpieczeństwo, wstępne szkolenia, które rozładowały atmosferę przed skokiem. A sam skok... sprawdźcie sami :)!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product