Skok ze Spadochronem w Elblągu

3561

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

 

Skoki spadochronowe to bardzo przyjemna forma rekreacji. Jeśli chcesz doświadczyć niezwykłych emocji, jakie towarzyszą podczas skoku tandemowego, to już dziś zakup voucher na tę niezapomnianą atrakcję. Skok ze spadochronem może być również wspaniałym prezentem dla rodziców, znajomych, męża, siostry… Spełnij swoje marzenia lub pomóż spełnić je bliskiej osobie. Podczas skoku spadochronowego zobaczysz piękne miejsca Elbląga i okolic. 

 

Lotnisko Aeroklubu Elbląskiego znajduje się 50 km od Trójmiasta, skacząc ze spadochronu widoczne jest morze. Lot odbywa się samolotem Cessną 182, która jednocześnie zabiera na pokład 4 osoby. Każdy instruktor to osoba doświadczona, doskonale wyszkolona, posiadająca uprawnienia do instruktora spadochronowego oraz tandem pilota. Każdy wielbiciel żądny mocnych wrażeń i miłośnik adrenaliny z pewnością zaspokoi swój apetyt podczas tego emocjonującego przeżycia.


Prezent zawiera:

 1. Instruktor dobierze dla Ciebie kombinezon do skoku, gogle i przejdziesz krótkie szkolenie, w którym omówimy jak będzie wyglądał skok spadochronowy, odbędziesz ćwiczenie sposobu oddzielenia się od samolotu oraz pozycję swobodnego spadania i lądowania.
 2. Ubierzesz specjalną uprząż pasażera tandemu.
 3. Wraz ze swoim instruktorem udasz się do samolotu.
 4. Odbędziesz lot samolotem na wysokości 4000 metrów trwający około 15 min.
 5. Wyskoczysz przypięty do instruktora i  doświadczysz uczucia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund. Otwarcie spadochronu głównego nastąpi na wysokości 1700 metrów i szybowanie na otwartej czaszy będzie trwało około 8-10 min. W tym czasie możesz sterować spadochronem. W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora będzie niewyczuwalna, choć będzie on kontrolował prawidłowy przebieg lotu.
 6. Bardzo łagodnie wylądujecie. Lądowania ze spadochronem tandemowym są bardzo miękkie, ponieważ jest to konstrukcja szybująca i podczas lądowania uniesiesz nogi tak, aby instruktor wylądował za Ciebie.
 7. Po skoku otrzymasz pamiątkowy Certyfikat potwierdzający odbycie skoku ze spadochronem.
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Aeroklub Elbląski, ul. Lotnicza 8b

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Skok to 50 sekund wolnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 120 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania to choroby serca, niewydolność układu oddechowego lub epilepsje. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substacji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

#jkala

W moim mieście takie atrakcje a ja dopiero niedawno z nich skorzystałem! Skok ze spadochronem to jazda na całego. Nawet największemu twardzielowi zadrżą nogi przed skokiem, ale gra warta świeczki!!!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product