Skok ze Spadochronem w Częstochowie

3561

Skok tandemowy w Częstochowie

Marzyłeś kiedyś o skoku ze spadochronem? Nic prostszego, zamów voucher i sprawdź się w roli skoczka tandemowego! Nie musisz mieć żadnej wiedzy w tej dziedzinie. Zostaniesz solidnie przymocowany do instruktora i razem wykonacie w pełni bezpieczny skok tandemowy. A może skok spadochronowy to najskrytsze marzenie bliskiej Ci osoby? Teraz masz szanse zrobić jej wyjątkową niespodziankę! Dobra zabawa i niezapomniane chwile w powietrzu gwarantowane.

Miejsce realizacji

W miejscowości Kościelec na lotnisku Rudniki odbywają się skoki. Za pomocą 10 osobowego samolotu z serii Piper Navajo wzbijesz się na wysokość 4000 m. Zanim już osiągniesz ten pułap będziesz miał okazję podziwiać wspaniałe widoki starego kamieniołomu, zobaczysz elektrownię Bełchatów oraz przy dobrej widoczności Tatry. Każdy instruktor ma odpowiednie kwalifikację i kilka tysięcy skoków na swoim kącie.

Prezent zawiera:

 1. Instruktor dobierze dla Ciebie kombinezon do skoku, gogle i przejdziesz krótkie szkolenie, w którym omówimy jak będzie wyglądał skok spadochronowy, odbędziesz ćwiczenie sposobu oddzielenia się od samolotu oraz pozycję swobodnego spadania i lądowania.
 2. Ubierzesz specjalną uprząż pasażera tandemu.
 3. Wraz ze swoim instruktorem udasz się do samolotu.
 4. Odbędziesz lot samolotem na wysokości 4000 metrów trwający około 15 min.
 5. Wyskoczysz przypięty do instruktora i  doświadczysz uczucia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund. Otwarcie spadochronu głównego nastąpi na wysokości 1700 metrów i szybowanie na otwartej czaszy będzie trwało około 8-10 min. W tym czasie możesz sterować spadochronem. W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora będzie niewyczuwalna, choć będzie on kontrolował prawidłowy przebieg lotu.
 6. Bardzo łagodnie wylądujecie. Lądowania ze spadochronem tandemowym są bardzo miękkie, ponieważ jest to konstrukcja szybująca i podczas lądowania uniesiesz nogi tak, aby instruktor wylądował za Ciebie.
 7. Po skoku otrzymasz pamiątkowy Certyfikat potwierdzający odbycie skoku ze spadochronem.

 

Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Rudniki, Kościelec, ul. Jana Pawła II 101.

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Skok to 50 sekund wolnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 100 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania to choroby serca, niewydolność układu oddechowego lub epilepsje. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substacji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

#Katarzyna

Powiem szczerze: tak się bałam, że niewiele pamiętam ze skoku. Modliłam się, aby spadochron się otworzył. Skoczyłam, przeżyłam to! Pozdrawiam przyszłych skoczków.

#Nieśka

Chyba najlepszy prezent jaki jest w tym serwisie! Wór emocji, kop energii, mega dawka adrenaliny i euforii! Polecam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product