Skok na Bungee w Kazimierzu na festiwalu Kazimiernikejszyn – 11 lipca 2015 r.

3561
60

Ze względu na to, że do terminu realizacji skoków na bungee zostało już niewiele czasu zawieszamy sprzedaż przez naszą stronę  internetową. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy bezpośrednio do naszego stanowiska tuż obok dźwigu przy kazimierskich Kamieniołomach - termin: sobota 11 lipca 2015r. od godziny 14:00.

UWAGA! Osoby, które zakupiły vouchery przez naszą stronę a nie potwierdziły godziny realizacji skoku prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wykonania płatności - znacznie ułatwi nam to obsługę.

 

Dziękujemy i pozdrawiamy,

Załoga prezentmarzen.com

 

Zapraszamy na ekstremalny dzień skoków bungee do Kazimierza Dolnego!

Wysokość około 60m, parę sekund strachu i niesamowity zastrzyk adrenaliny, który nakręci Was na kilka najbliższych dni. Skaczemy tylko jednego dnia w sobotę 11 lipca od 14:00 do 22:00! Promocyjna cena skoku, wyjątkowa sceneria i czas zwariowanego festiwalu to mieszanka, która szybko się nie powtórzy! Po prostu nie możesz przepuścić tej okazji! Liczba miejsc ograniczona! Kup voucher już dziś i przyjeżdżaj do nas na festiwal Kazimiernikejszyn do Kazimierza Dolnego!

Druga edycja festiwalu Kazimiernikejszyn odbędzie się w dniach 9 - 12 lipca 2015r. w kazimierskich Kamieniołomach. Cztery dni wyjątkowych koncertów, wielu nietuzinkowych atrakcji i mnóstwa pozytywnej energii! Kazimiernikejszyn to totalny relaks i chillout wymieszany z radością, adrenaliną i niezapomnianymi emocjami. Szczegółowy program na stronach festiwalu Kazimiernikejszyn. To jedyne takie miejsce i wydarzenie w Polsce!

UWAGA!

Voucher "Skok na bungee w Kazimierzu Dolnym na festiwalu Kazimiernikejszyn - 11 lipca 2015r." jest voucherem jednorazowym, ważnym wyłącznie tego dnia i tylko na skok na bungee. W przypadku braku realizacji vouchera na skok staje się on nieaktywny, nie ma możliwości realizacji atrakcji w innym terminie ani możliwości wymiany vouchera na inny produkt z naszej oferty.

Skoki odbywają się w sobotę 11 lipca 2015r w orientacyjnych godzinach 14:00 - 22:00 w pobliżu kazimierskich Kamieniołomów i głównej areny festiwalu Kazimiernikejszyn.

Po zakupie skoku prosimy o kontakt pod nr telefonu 600 763 700 w celu ustalenia przedziału godzinowego do realizacji skoku. W pierwszej kolejności będą realizowane skoki osób posiadających aktywne vouchery.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  voucher ważny tylko 11 lipca 2015r.

 • Lokalizacja

  W pobliżu kazimierskich Kamieniołomów - głównej areny festiwalu Kazimiernikejszyn.

 • Czas trwania

  Około 15 minut.

 • Pogoda

  Skakanie może zostać przerwane na czas bardzo złych warunków pogodowych jak burza z wyładowaniami atmosferycznymi lub bardzo silny i porywisty wiatr.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda opiekuna. Przed skokiem uczestnik podpisuje oświadczenie o braku chorób, które mogłyby być przeciwwskazaniem do wykonania skoku.

 • Informacje dodatkowe

  Skoki realizowane z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee o wysokości około 60 m. Uczestnik realizujący prezent będzie pod opieką doświadczonego instruktora skoków.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product