• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Skok na Bungee – Łeba

3561

3,2,1... BUNGEE!

Bungee to ekstremalny skok, który zdobył rzeszę fanów na całym świecie! System elastycznych gum umożliwia odbycie skoku z kilkudziesięciu metrów, podczas którego można zaznać uczucia swobodnego spadania i towarzyszących mu emocji. Skok na bungee w Łebie oddawany jest z dźwigu, który został specjalnie przystosowany na potrzeby tego typu skoków oraz spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Na wysokości 70 m usłyszysz legendarne hasło “3,2,1 Bungee!”, pochylisz się przed siebie i doświadczysz niepowtarzalnych wrażeń!

Bungee nad morzem!

Skocz na bungee w nadmorskiej scenerii! Na plaży w Łebie stanie 70 metrowy dźwig, który w okresie wakacyjnym będzie czekał na wszystkich śmiałków. Stojąc na platformie dźwigu będziesz miał niepowtarzalną okazję, by ujrzeć Morze Bałtyckie z wysokości oraz rozpościerającą się panoramę Łeby. Czekają Cię zatem przepiękne widoki i niezapomniane emocje! Jednym słowem będzie to prawdziwa, wakacyjna przygoda!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Plaża A

 • Czas trwania

  Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany od lipca do końca sierpnia. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji w innym terminie.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. Zakaz odbycia skoku pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed datą planowanej realizacji. Skoki realizowane z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee. Uczestnik realizujący prezent będzie pod opieka doświadczonego instruktora skoków.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Ania

Witam, chciałabym zakupić prezent dla mojego męża. Nie jestem pewna, który bardziej się mu spodoba. Czy istnieje możliwość ewentualnej wymiany (po zakupie, w późniejszym czasie) np. vouchera "Skok na Bungee" na np. voucher "FlyBoard - ewolucje na wodzie w Sopocie"?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, Tak, prezent można wymienić w ciągu 11 miesięcy od daty zakupu. Pozdrawiam, Małgorzata Kwiatkowska Prezent marzeń

Social Media
Płatności