Skok na Bungee – Łeba

3561

3,2,1... BUNGEE!

Bungee to ekstremalny skok, który zdobył rzeszę fanów na całym świecie! System elastycznych gum umożliwia odbycie skoku z kilkudziesięciu metrów, podczas którego można zaznać uczucia swobodnego spadania i towarzyszących mu emocji. Skok na bungee w Łebie oddawany jest z dźwigu, który został specjalnie przystosowany na potrzeby tego typu skoków oraz spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Na wysokości 70 m usłyszysz legendarne hasło “3,2,1 Bungee!”, pochylisz się przed siebie i doświadczysz niepowtarzalnych wrażeń!

Bungee nad morzem!

Skocz na bungee w nadmorskiej scenerii! Na plaży w Łebie stanie 70 metrowy dźwig, który w okresie wakacyjnym będzie czekał na wszystkich śmiałków. Stojąc na platformie dźwigu będziesz miał niepowtarzalną okazję, by ujrzeć Morze Bałtyckie z wysokości oraz rozpościerającą się panoramę Łeby. Czekają Cię zatem przepiękne widoki i niezapomniane emocje! Jednym słowem będzie to prawdziwa, wakacyjna przygoda!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Plaża A

 • Czas trwania

  Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany od lipca do końca sierpnia. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji w innym terminie.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. Zakaz odbycia skoku pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed datą planowanej realizacji. Skoki realizowane z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee. Uczestnik realizujący prezent będzie pod opieka doświadczonego instruktora skoków.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Ania

Witam, chciałabym zakupić prezent dla mojego męża. Nie jestem pewna, który bardziej się mu spodoba. Czy istnieje możliwość ewentualnej wymiany (po zakupie, w późniejszym czasie) np. vouchera "Skok na Bungee" na np. voucher "FlyBoard - ewolucje na wodzie w Sopocie"?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, Tak, prezent można wymienić w ciągu 11 miesięcy od daty zakupu. Pozdrawiam, Małgorzata Kwiatkowska Prezent marzeń

Social Media
Płatności
product