Skok na bungee dla dwojga – Kielce

3561

Skok na bungee dla dwojga w Kielcach realizowany jest z dźwigu na wysokości 75 metrów. Uczestnicy skaczą razem, są połączeni za pomocą specjalnych uprzęży.

Komu podarować skok na bungee?

 • Parze, która nie boi się ekstremalnych wyzwań
 • Miłośnikom podniebnych atrakcji
 • Każdej osobie, która lubi niebanalne prezenty
 • Swojej drugiej połówce

Skok na bungee w Kielcach

Skok na bungee w Kielcach jest jednym z najwyższych w Polsce, oddawany jest z żurawia wieżowego z wysokości 75 metrów. Uczestnicy na powierzchni ziemi zostają przygotowywani do skoku, zapoznani z regulaminem i zasadami bezpieczeństwa, a następnie za pomocą dźwigu przetransportowani na pożądaną wysokość. Skok oddawany jest razem, uczestnicy połączeni są za pomocą specjalnej uprzęży.

Niestety z racji, że jest to sport ekstremalny, istnieją przeciwwskazania do wykonania skoku. Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, chorób serca, chorym na epilepsje, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach.

Bungee

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 75 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund. 

Widoki

Podczas wznoszenia się na wysokość 75 metrów za pomocą dźwigu wieżowego, obdarowany będzie miał okazję przez kilka minut podziwiać rozpościerające się widoki. Skok realizowany jest w Miedzianej Górze, która dzięki swoim walorom przyrodniczym otrzymała miano Zielonych Płuc Kielc. Największa zaletą okolicy są liczne wzniesienia tworzące pasmo Bukowej Góry oraz Góry Kamień (400m.n.p.m), oraz wiele innych.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestnika podczas skoku na bungee odpowiada przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt oraz instruktor. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się na dole dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestnika po oddanym skoku. Liny wykorzystywane do skoków na bungee dobiera się w zależności od wagi uczestnika. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent w formie w przeżyć
 • Stwarzasz możliwość oddania ekstremalnego skoku w bezpiecznych warunkach
 • Skok na bungee jest marzeniem wielu osób
 • Prezent przeznaczony jest dla dwojga, dzięki czemu można wspólnie przeżyć tę niezapomnianą przygodę

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Tumlin-Podgród 43B Miedziana Góra

 • Czas trwania

  Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę. Osoby obdarowane skaczą w parze.

 • Pogoda

  Prezent całoroczny. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji w innym terminie.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące na miejsce realizacji, które obserwują skok z wyznaczonej strefy.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. Zakaz odbycia skoku pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Skoki realizowane z dźwigu o wysokości 75 m, przystosowanego do skoków na bungee.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product