Sesja zdjęciowa z brzuszkiem – Kraków

3781

Piękny czas w życiu każdej kobiety

Jednym z najpiękniejszych okresów w życiu każdej kobiety jest czas oczekiwania na przyjście dziecka na świat. To niepowtarzalny stan, kiedy można poczuć małą istotę we własnym ciele. Pierwsze poruszenie się dziecka w łonie matki czy kopnięcie wywołuje niepowtarzalne emocje. Sama świadomość pielęgnowania nowego życia jest czymś tak pięknym, że wspominana jest przez długie lata.

Wyjątkowa pamiątka dla przyszłej mamy

Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to fantastyczny prezent dla każdej kobiety, która spodziewa się dziecka. Dzięki profesjonalnie wykonanym zdjęciom przyszła mama będzie mogła zatrzymać czas i przez długie lata wspominać te piękne chwile, kiedy dziecko było jeszcze jej częścią.

Sesja zdjęciowa z brzuszkiem w Krakowie

Sesja zdjęciowa z brzuszkiem w Krakowie trwa około 2 – 3 godzin. Realizowana jest w profesjonalnym studio fotograficznym „Fotografik”. Przyszłej mamie proponujemy sesję w maksymalnie dwóch stylizacjach. Efektem sesji ciążowej będzie około 50 zdjęć, z których 10 najlepszych zostanie wyretuszowanych. Obrobione graficznie zdjęcia zostaną zgrane na płytę CD, a trzy najlepsze ujęcia także wydrukowane w formacie A4. Przyszła mama zatem będzie mogła zachować fotografie dla siebie, a także podzielić się nimi ze swoimi bliskimi.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Kmity 3, Zabierzów, studio fotograficzne Fotografik

 • Czas trwania

  Sesja trwa od 2 do 3 godzin.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Podczas sesji wykonywane są zdjęcia w maksymalnie dwóch stylizacjach. Uczestnik sam organizuje sobie kreację w jakiej chce odbyć sesję zdjęciową.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejsce realizacji prosimy zabrać ze sobą voucher podarunkowy.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest około 50 zdjęć bez retuszu, 10 zdjęć wyretuszowanych dostarczonych na płycie CD i 3 wydrukowane fotografie w formacie A4.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product