Sesja zdjęciowa w plenerze– Kraków

3781

Fotografie – zaklęte wspomnienia

Zdjęcia są wyjątkowym rodzajem pamiątek. Nawet po wielu, wielu latach spoglądając na nie, możemy na moment przenieść się w przeszłość, przeżyć jeszcze raz fascynujące chwile, które minęły, poczuć emocje, jakie czuliśmy kiedyś. Można powiedzieć, że fotografie to wspomnienia zaklęte na papierze. Warto kolekcjonować takie sentymentalne pamiątki, by nigdy nie zapominać o ludziach, sytuacjach czy miejscach, które kiedyś, dawno temu, były nam wyjątkowo bliskie. Sesja fotograficzna to doskonały prezent dla osoby, którą chcemy obdarować nietuzinkowym prezentem, jaki zapamięta na długo. To gwarancja przeżycia pięknych chwil, które zostaną uwiecznione i do których będzie można wracać jeszcze przez wiele lat!

Przebieg sesji zdjęciowej w plenerze

Otaczająca nas natura może być wspaniałą scenografią do Twojej sesji fotograficznej. Każda pora roku posiada swoje uroki, które doskonale prezentują się na zdjęciach. Ogród Botaniczny w Krakowie, czy Kazimierz to tylko niektóre z propozycji na miejsce, w którym zrealizujesz sesję zdjęciową. Jeśli jednak wolisz zapozować na tle urokliwej architektury Krakowa, warto odwiedzić takie miejsca jak Wawel czy krakowski Rynek. Fotograf będzie do Twojej dyspozycji przez około 2-3 godziny. Efektem sesji będzie 50 zdjęć bez retuszu, 10 wyretuszowanych zdjęć dostarczonych na płycie CD, a także 3 zdjęcia wydrukowane, w formacie A4.

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Kmity 3, Zabierzów, studio fotograficzne Fotografik

 • Czas trwania

  Sesja trwa od 2 do 3 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Prosimy o przygotowanie 1 stylizacji.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejsce realizacji prosimy zabrać ze sobą voucher podarunkowy.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest około 50 zdjęć bez retuszu, 10 zdjęć wyretuszowanych dostarczonych na płycie CD i 3 wydrukowane fotografie w formacie A4.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product