Sesja zdjęciowa dla Dwojga – Kraków

3781

Emocje zaklęte w fotografii

Zdjęcia są wyjątkowym rodzajem pamiątek, dzięki którym możemy w każdej chwili przypomnieć sobie chwile, które już minęły. Często odnajdujemy na nich dawnych przyjaciół, miejsca które odwiedziliśmy, ale możemy również dzięki nim przypomnieć sobie emocje towarzyszące minionym wydarzeniom. Miłość jest jednym z najpiękniejszych uczuć, które możemy uwiecznić na fotografii. Widok zakochanych zawsze wzbudza pozytywne odczucia, dodatkowo po latach możecie przypomnieć sobie cudowne chwile spędzone u boku drugiej połówki. Warto więc kolekcjonować te sentymentalne pamiątki, które z pewnością dostarczą nam niejednokrotnie cudownych wspomnień nawet po wielu, wielu latach.

Przebieg sesji zdjęciowej dla dwojga

Wasza sesja potrwa około 2-3 godziny, podczas których fotograf będzie do waszej dyspozycji. Spośród wykonanych zdjęć otrzymacie 50 w wersji bez retuszu, 20 zdjęć, które zostaną profesjonalnie wyretuszowane i dostarczone na płycie CD, a także 3 zdjęcia wydrukowane, w formacie A4. Podczas sesji możecie wykorzystać 2-3 przygotowane przez siebie stylizacje, lub przebrania. Sami możecie zadecydować, czy wasze zdjęcia będą miały charakter romantyczny, zabawny, czy może marzycie o eleganckich zdjęciach, które ozdobią wasz salon? Decyzja należy do was! Gwarantujemy doskonałą zabawę i piękną pamiątkę na długie lata!

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Kmity 3, Zabierzów, studio fotograficzne Fotografik

 • Czas trwania

  Sesja zdjęciowa trwa około 2-3 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Prosimy o przygotowanie maksymalnie 3 stylizacji/przebrań.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejsce realizacji prosimy zabrać ze sobą voucher podarunkowy.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest około 50 zdjęć bez retuszu, 20 zdjęć wyretuszowanych dostarczonych na płycie CD i 3 wydrukowane fotografie w formacie A4.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product