Rozgrywka w ASG – Piotrków Trybunalski

3711
149

Jeśli jesteście żądni niezpomnianych przygód i szukacie mocnych wrażeń to z pewnością nie będziecie obojętni na naszą propozycję! Rozgrywka z ASG w Piotrkowie Trybunalskim to kooperatywna, grupowa rozgrywka. Wraz z bliską Ci osobą możecie stać się częścią militarnego zespołu, który w zależności od obranego scenariusza, będzie miał przeróżne cele do osiągnięcia. Weźmiecie udział w kilku akcjach bojowych, a wśród zadań do wykonania może pojawić się np. przejęcie jakiegoś terytorium i strzeżenie jego granic, by przeciwnik nie mógł go ponownie zająć. Każdy scenariusz będzie od Was wymagał ogromnego zaangażowania w przebieg działań bojowych. Wśród rywalizujących grup wyłonieni zostaną liderzy, którzy będą przewodniczyć każdemu z zespołów. Gra taktyczna z ASG opiera się przede wszystkim na wzajemnej współpracy, by wspólnie osiągnąć zamierzony cel i zwycięstwo. Wyposażeni w repliki broni ruszycie, by wspólnie z kompanami stoczyć pojedynek. Gra z ASG przypomina trochę tradycyjną grę w paintball. Nie ulega jednak wątpliwości, że jest zdecydowanie bardziej pasjonująca! Gra z ASG w Piotrkowie nie tylko utrwali w Was umiejętność pracy w grupie, strategicznego myślenia i działania, ale także dostarczy wielu pozytywnych wrażeń. Natomiast świetna zabawa przed długi czas pozostanie w Waszej pamięci! 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zbiórka przy ul. Rakowskiej 100 lub w Sulejowie ul. Kopalnia Górna 1.

 • Czas trwania

  3 godziny.

 • Pogoda

  Prezent realizowany w każdych warunkach pogodowych. Ograniczeniem jest jedynie temperatura powietrza poniżej -5 °C - wtedy rezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  W realizacji biorą udział wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny, który podczas realizacji możesz również pobrudzić.

 • Wymagania

  Minimalny wiek uczestników to 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Zostaniecie wyposażeni w replikę broni ASG, mundur, ochronę oczu i głowy, 300 kulek amunicji. Istnieje możliwość dokupienia kulek na miejscu.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności