Rozgrywka w ASG – Piotrków Trybunalski

3711

Jeśli jesteście żądni niezpomnianych przygód i szukacie mocnych wrażeń to z pewnością nie będziecie obojętni na naszą propozycję! Rozgrywka z ASG w Piotrkowie Trybunalskim to kooperatywna, grupowa rozgrywka. Wraz z bliską Ci osobą możecie stać się częścią militarnego zespołu, który w zależności od obranego scenariusza, będzie miał przeróżne cele do osiągnięcia. Weźmiecie udział w kilku akcjach bojowych, a wśród zadań do wykonania może pojawić się np. przejęcie jakiegoś terytorium i strzeżenie jego granic, by przeciwnik nie mógł go ponownie zająć. Każdy scenariusz będzie od Was wymagał ogromnego zaangażowania w przebieg działań bojowych. Wśród rywalizujących grup wyłonieni zostaną liderzy, którzy będą przewodniczyć każdemu z zespołów. Gra taktyczna z ASG opiera się przede wszystkim na wzajemnej współpracy, by wspólnie osiągnąć zamierzony cel i zwycięstwo. Wyposażeni w repliki broni ruszycie, by wspólnie z kompanami stoczyć pojedynek. Gra z ASG przypomina trochę tradycyjną grę w paintball. Nie ulega jednak wątpliwości, że jest zdecydowanie bardziej pasjonująca! Gra z ASG w Piotrkowie nie tylko utrwali w Was umiejętność pracy w grupie, strategicznego myślenia i działania, ale także dostarczy wielu pozytywnych wrażeń. Natomiast świetna zabawa przed długi czas pozostanie w Waszej pamięci! 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zbiórka przy ul. Rakowskiej 100 lub w Sulejowie ul. Kopalnia Górna 1.

 • Czas trwania

  3 godziny.

 • Pogoda

  Prezent realizowany w każdych warunkach pogodowych. Ograniczeniem jest jedynie temperatura powietrza poniżej -5 °C - wtedy rezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  W realizacji biorą udział wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny, który podczas realizacji możesz również pobrudzić.

 • Wymagania

  Minimalny wiek uczestników to 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Zostaniecie wyposażeni w replikę broni ASG, mundur, ochronę oczu i głowy, 300 kulek amunicji. Istnieje możliwość dokupienia kulek na miejscu.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product