Romantyczny rejs we dwoje na Mazurach

Pragniesz zaskoczyć ukochaną osobę? Chciałbyś spędzić wraz z nią czas w wyjątkowy sposób? Romantyczny rejs we dwoje na Mazurach to idealne rozwiązanie. Zabierzesz bliską Ci osobę i wspólnie udacie się w niezapomnianą podróż szlakiem mazurskich jezior. Waszej wyprawie będzie przewodzić kapitan, który sterować będzie jachtem w kierunku najpiękniejszych zakątków mazurskiej krainy. Żagle na Mazurach to przede wszystkim odpoczynek od zgiełku życia codziennego, cisza, delikatny szum, plusk wody, rozpościerający się przepiękny krajobraz. Na jachcie będziecie tylko Wy, a lampka szampana wprowadzi Was w romantyczny nastrój. Żeglując na Mazurach spędzicie cały dzień, a na specjalne życzenie będziecie mogli także nocować na pokładzie jachtu. Spędzicie niezapomniany weekend na mazurskich jeziorach tylko we dwoje, a wspomnienia z tej romantycznej wyprawy zawsze wywoływać będą na Waszych twarzach uśmiech.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Czas trwania rejsu to 1 dzień.

 • Pogoda

  Rejsy odbywają się w sezonie od kwietnia do września. Decyzję o odwołaniu rejsu z powodu pogody podejmuje wykonawca.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana zgłasza się na miejscu realizacji z odcinkiem vouchera prezentowego, który uprawnia do udziału w rejsie.

 • Informacje dodatkowe

  Jednodniowe wynajęcie łódki ze sternikiem na wyłączność (od 12.00 do zmierzchu, po wcześniejszej rezerwacji istnieje możliwość przenocowania na łódce bez dodatkowych opłat), ubezpieczenie, paliwo do silnika, opiekę instruktora. Rezerwacje przyjmowane

#Marek

Moja ukochana była w 7 niebie, miła i wesoła jak nigdy :) Spędziliśmy razem wyjątkowy czas. Super odpoczynek od zgiełku jaki panuje w życiu codziennym !

#Anna

Witam, czy wyżywienie i ewentualny nocleg jest w cenie biletu? Dziękuję

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, prezent obejmuje jednodniowe wynajęcie łódki ze sternikiem na wyłączność (od 12.00 do zmierzchu, po wcześniejszej rezerwacji istnieje możliwość przenocowania na łódce bez dodatkowych opłat). Wyżywienie we własnym zakresie. Pozdrawiam Gosia Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności