Romantyczny rejs we dwoje na Mazurach

3601
1299

Pragniesz zaskoczyć ukochaną osobę? Chciałbyś spędzić wraz z nią czas w wyjątkowy sposób? Romantyczny rejs we dwoje na Mazurach to idealne rozwiązanie. Zabierzesz bliską Ci osobę i wspólnie udacie się w niezapomnianą podróż szlakiem mazurskich jezior. Waszej wyprawie będzie przewodzić kapitan, który sterować będzie jachtem w kierunku najpiękniejszych zakątków mazurskiej krainy. Żagle na Mazurach to przede wszystkim odpoczynek od zgiełku życia codziennego, cisza, delikatny szum, plusk wody, rozpościerający się przepiękny krajobraz. Na jachcie będziecie tylko Wy, a lampka szampana wprowadzi Was w romantyczny nastrój. Żeglując na Mazurach spędzicie cały dzień, a na specjalne życzenie będziecie mogli także nocować na pokładzie jachtu. Spędzicie niezapomniany weekend na mazurskich jeziorach tylko we dwoje, a wspomnienia z tej romantycznej wyprawy zawsze wywoływać będą na Waszych twarzach uśmiech.

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Czas trwania rejsu to 1 dzień.

 • Pogoda

  Rejsy odbywają się w sezonie od kwietnia do września. Decyzję o odwołaniu rejsu z powodu pogody podejmuje wykonawca.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana zgłasza się na miejscu realizacji z voucherem prezentowym, który uprawnia do udziału w rejsie. Rezerwacje przyjmowane z 14-dniowym terminem wyprzedzenia.

 • Informacje dodatkowe

  Jednodniowe wynajęcie łódki ze sternikiem na wyłączność (od 12.00 do zmierzchu, po wcześniejszej rezerwacji istnieje możliwość przenocowania na łódce bez dodatkowych opłat), ubezpieczenie, paliwo do silnika, opiekę instruktora.

#Marek

Moja ukochana była w 7 niebie, miła i wesoła jak nigdy :) Spędziliśmy razem wyjątkowy czas. Super odpoczynek od zgiełku jaki panuje w życiu codziennym !

#Anna

Witam, czy wyżywienie i ewentualny nocleg jest w cenie biletu? Dziękuję

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, prezent obejmuje jednodniowe wynajęcie łódki ze sternikiem na wyłączność (od 12.00 do zmierzchu, po wcześniejszej rezerwacji istnieje możliwość przenocowania na łódce bez dodatkowych opłat). Wyżywienie we własnym zakresie. Pozdrawiam Gosia Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności