Rodzina w obiektywie – Kurs Fotografii w Poznaniu

1

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Nieważne jakim sprzętem fotograficznym dysponujesz, nieważne ile masz lat, nieważne czy jesteś tatą, dzieckiem czy babcią. Ten kurs pozwoli Ci zostać najlepszym fotografem w rodzinie. Nauczysz się jak fotografować życie rodzinne tak, aby oglądanie zdjęć przywoływało najmilsze wspomnienia nie tylko z wielkich i ważnych uroczystości, ale także z codziennego życia. Na kursie nauczysz się między innymi praktycznego wykorzystania posiadanego sprzętu, szybkiej obróbki zrobionych zdjęć i kompozycji fotografowanej przestrzeni. Odkryjesz, że zwykły spacer to okazja do niezwykłych ujęć, wspaniały temat fotograficzny i mile spędzony czas z bliskimi.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Studio Paulina Lupa ul. Niegolewskich 34/7a

 • Czas trwania

  Czas trwania sesji to około 5 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem. Kurs fotografii odbywa się w studio lub w plenerze. Zajęcia obejmują m.in. szybką obróbkę, fotograficzny mailing, sposoby komponowania przestrzeni fotograficznej. Kurs uczy jak pra

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

 • Informacje dodatkowe

  Nauka fotografowania na własnym aparacie-kompakcie lub lustrzance.

#Piter82

Razem z rodzinką, trochę wydaliśmy, to miał być prezent na 40-stkę, dla naszego Taty, poszliśmy razem i było świetnie. Ojciec jest niespełnionym fotografem, więc od razu nauczył się kilku sztuczek od Fotografa prowadzącego, świetna sprawa dla amatorów ! Polecam ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product