Rejs studencki na Mazurach

3601

Rejs studencki na Mazurach” to fantastyczna oferta prezentowa, skierowana do osób pełnych energii, żądnych niezapomnianych przygód. Spraw, by na liście studenckich doświadczeń pojawiły się także żagle na Mazurach. To niepowtarzalna okazja, aby poznać nowych ludzi, którzy wniosą na pokład jachtu równie pozytywną energię jak Ty! Podczas tygodniowej wyprawy jachtem typu: Tango 780 Sport, Antila, Joker lub Twister przeżyjesz naprawdę niezapomnianą żeglarską przygodę! Staniesz się członkiem załogi pokładowej, będziesz miał okazję poznać żeglarstwo od podstaw. Posiądziesz wiedzę na temat budowy jachtów, podstawowych manewrów czy komend żeglarskich. Być może zasiądziesz także za sterem jachtu i poczujesz się niczym kapitan. Jeśli nie jesteś zwolennikiem aktywnego wypoczynku, będziesz mógł błogo relaksować się, podziwiając piękno Mazurskiej krainy. Tygodniowe żaglowanie na Mazurach to także szereg przeróżnych atrakcji. Codziennie będziecie zatrzymywać się w najciekawszych miejscach Mazur. Zwiedzisz portowe miasta i poznasz dzikie bindugi, gdzie przy ognisku rozbrzmiewać będą radosne śpiewy szant.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Czas trwania rejsu to 7 dni (6 noclegów).

 • Pogoda

  W przypadku złych warunków pogodowych realizacja prezentu może zostać przełożona na pierwszy dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Voucher realizowany wyłącznie przez osobę obdarowaną.

 • Obowiązujący strój

  Strój powinien być dopasowany do warunków pogodowych. Należy być przygotowanym na możliwość nagłego pogorszenia się warunków atmosferycznych. Proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana zgłasza się na miejscu realizacji z odcinkiem vouchera prezentowego, który uprawnia do udziału w rejsie. Warunkiem realizacji jest zebranie minimum 4 osobowej grupy.

 • Informacje dodatkowe

  Rejsy realizowane są w miesiącach od kwietnia do września. Możliwość uzyskania certyfikatu szkolenia żeglarskiego.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product