Rejs rodzinny na Mazurach

3601

Zbliża się termin kolejnego urlopu, a Ty wciąż nie masz pomysłu jak go spędzić? Pragniesz zorganizować „wakacje życia”? Zabierz rodzinę na pokład jachtu! Proponujemy piętnastodniową wyprawę nowoczesnym jachtem typu Tango 780 Sport, Antila, Joker, Twister lub podobnym w tej samej klasie. Całą rodziną przeżyjecie niesamowitą, żeglarską przygodę! Żaglowanie na Mazurach to z pewnością fantastyczne doświadczenie dla każdego członka rodziny. Zarówno dzieci jak i dorośli z wyprawy będą czerpać wiele radości. Wspólnie stworzycie załogę pokładu, któremu przewodniczyć będzie kapitan. Podczas żeglowania po mazurskich jeziorach będziecie uczestniczyć w podstawowych manewrach żeglarskich. Kto wie? Może nawet zasiądziecie za sterem! Żagle na Mazurach to rejs szlakiem najpiękniejszych zakątków mazurskiej krainy. Waszej wyprawie będą towarzyszyć przepiękne widoki, niezapomniane żeglarskie historie oraz błogi relaks na pokładzie. Mazurskie żagle to także niepowtarzalna okazja, aby poznać tutejsze miejscowości portowe i zagłębić się w ich historię. Rejs rodzinny może być wspaniałym edukacyjnym doświadczeniem dla dzieci, a dla rodziców niezapomnianym urlopem.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Czas trwania rejsu to 15 dni (14 noclegów).

 • Pogoda

  W przypadku złych warunków pogodowych realizacja prezentu może zostać przełożona na pierwszy dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Voucher realizowany wyłącznie przez osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Strój powinien być dopasowany do warunków pogodowych. Należy być przygotowanym na możliwość nagłego pogorszenia się warunków atmosferycznych. Proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana zgłasza się na miejscu realizacji z odcinkiem vouchera prezentowego, który uprawnia do udziału w rejsie.

 • Informacje dodatkowe

  Rejsy realizowane są w miesiącach od kwietnia do września. W rejsie może wziąć udział maksymalnie 7 osób.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product