Rejs łodzią motorową – Radom

3621

Łódź motorowa MasterCraft X2

Łódź motorowa marki MastreCraft X2 o mocy 350 KM to wehikuł, który sprosta oczekiwaniom każdego wielbiciela wodnych atrakcji. Komfortowy pokład zapewnia miejsce dla 6 pasażerów, którzy mogą uczestniczyć w  wodnej przeprawie po Zalewie Domaniowskim. Wraz ze sternikiem stworzycie prawdziwą załogę pokładową, która będzie przemierzać najpiękniejsze zakątki zbiornika wodnego w Radomiu.

Rejs po Zalewie Domaniowskim

Jezioro Domaniowskie, zwane także Domaniowskim Morzem to sztuczny zbiornik wodny zlokalizowany w województwie mazowieckim w dolinie Radomki. Powstał na przełomie lat 1996-2000 w skutek spiętrzenia wody zaporą. Zalew jest dość obszerny, jego powierzchnia sięga 350 km². Pomimo, iż jezioro Domaniowskie pełniło głównie funkcję retencyjną jest także miejscem wypoczynku dla miejscowej ludności jak i turystów. Piaszczysta plaża sprzyja korzystaniu z upalnych dni miłośnikom błogiego odpoczynku. Fani sportów wodnych natomiast nie zaznają tutaj nudy! Czeka na nich wiele wodnych atrakcji - FlyBoard, rejsy łodzią, skuterem wodnym, wakeboarding, czy też fantastyczna zabawa na wodnym bananie lub kole.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Domaniowski, Pałac Domaniowski, Konary 8

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień - wrzesień. Niekorzystne warunki atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację, wówczas rezerwujemy kolejny dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji może pojawić się dowolna ilość osób towarzyszących, obserwujących rejs.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rejsie za zgodą oraz w obecności opiekuna prawnego. Zabrania się uczestnictwa w atrakcji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje wynajęcie łodzi wraz z sternikiem na określony czas. Z atrakcji może skorzystać od 1 do 6 osób. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych, niezależnych od organizatora.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product