Rejs łodzią motorową – Radom

3621

Łódź motorowa MasterCraft X2

Łódź motorowa marki MastreCraft X2 o mocy 350 KM to wehikuł, który sprosta oczekiwaniom każdego wielbiciela wodnych atrakcji. Komfortowy pokład zapewnia miejsce dla 6 pasażerów, którzy mogą uczestniczyć w  wodnej przeprawie po Zalewie Domaniowskim. Wraz ze sternikiem stworzycie prawdziwą załogę pokładową, która będzie przemierzać najpiękniejsze zakątki zbiornika wodnego w Radomiu.

Rejs po Zalewie Domaniowskim

Jezioro Domaniowskie, zwane także Domaniowskim Morzem to sztuczny zbiornik wodny zlokalizowany w województwie mazowieckim w dolinie Radomki. Powstał na przełomie lat 1996-2000 w skutek spiętrzenia wody zaporą. Zalew jest dość obszerny, jego powierzchnia sięga 350 km². Pomimo, iż jezioro Domaniowskie pełniło głównie funkcję retencyjną jest także miejscem wypoczynku dla miejscowej ludności jak i turystów. Piaszczysta plaża sprzyja korzystaniu z upalnych dni miłośnikom błogiego odpoczynku. Fani sportów wodnych natomiast nie zaznają tutaj nudy! Czeka na nich wiele wodnych atrakcji - FlyBoard, rejsy łodzią, skuterem wodnym, wakeboarding, czy też fantastyczna zabawa na wodnym bananie lub kole.

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Domaniowski, Pałac Domaniowski, Konary 8

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień - wrzesień. Niekorzystne warunki atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację, wówczas rezerwujemy kolejny dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji może pojawić się dowolna ilość osób towarzyszących, obserwujących rejs.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rejsie za zgodą oraz w obecności opiekuna prawnego. Zabrania się uczestnictwa w atrakcji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje wynajęcie łodzi wraz z sternikiem na określony czas. Z atrakcji może skorzystać od 1 do 6 osób. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych, niezależnych od organizatora.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności