regulamin30plus

REGULAMIN PROMOCJI 30 zł na kolejne zakupy”

1. Postanowienia ogólne.

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady prowadzenia Promocji pod nazwą „30 zł na kolejne zakupy” zwanej dalej Promocją, organizowanej przez Emotivo sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 6 Sierpnia 1, 24-100 Puławy, NIP 716-281-48-83, zwaną dalej Organizatorem.

 2. Promocja przeznaczona jest dla klientów serwisu Prezentmarzeń.com i punktów stacjonarnych Prezentmarzeń.

 3. Promocja obowiązuje od 25.11.2017 do odwołania przez Organizatora.

2. Zasady organizacji Promocji.

 1. Promocja polega na udzieleniu jednorazowego kuponu rabatowego o wartości 30 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach w serwisie Prezentmarzeń (sklep internetowy i sklepy stacjonarne).

 2. Kupon przyznawany jest do zamówień, dla których płatność gotówką, kartą płatniczą, przelewem lub za pobraniem wynosi minimum 100 zł.

 3. Kupon można wykorzystać w sklepie internetowym po wpisaniu kodu rabatowego pod koszykiem zakupowym w polu "podaj kod promocyjny" i zatwierdzeniu kodu lub w punkcie stacjonarnym po przekazaniu kuponu rabatowego sprzedawcy.

 4. Rabat, w całości lub w części, nie podlega wymianie na gotówkę,

 5. Promocja nie łączy się z innymi obowiązującymi promocjami i rabatami.

 6. Kupon jest ważny co najmniej 2 miesiące od daty wydania. Końcowa data ważności zamieszczona jest na kuponie i zmienia się co miesiąc.

 7. W przypadku nieopłacenia lub odstąpienia od zamówienia, do którego został wydany kupon, zostaje on anulowany, podobnie jak ewentualne zamówienia wykonane za pomocą kuponu zostaje anulowane.

3. Postanowienia końcowe

 

 1. Ewentualne reklamacje Klient zgłasza pisemnie do Emotivo Sp. z o.o. na adres siedziby biura lub mailowo na adres biuro@prezentmarzen.com w terminie nie późniejszym niż 7 dni od chwili realizacji zamówienia. Emotivo zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia.

 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się ogólnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

 1.  

Social Media
Płatności
pageInfo