Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

Przesyłki kurierskie wysyłamy również w soboty do godziny 11:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Rafting przełomem Dunajca

RAFTING przełomem Dunajca? Czemu nie! Wybierz się na największą atrakcję turystyczną w Pieninach, czyli Rafting przełomem Dunajca w okolicach Nowego Targu. Bazą wypadową startu jest pensjonat pod „Pstrągiem” w Sromowcach Niżnych. Przełom Dunajca jest zaliczany do najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie. Dunajec wyżłobił w miękkich wapiennych skałach głęboki i kręty kanion. Na długości 9 kilometrów rzeka ma 7 ostrych zakrętów, a strome ściany skał wznoszą się 300-500 metrów nad lustro wody. W prostej linii przystań początkową i końcową oddziela tylko 9 km, ale jako, że rzeka tworzy liczne meandry faktyczna trasa wynosi 16 km. Zaczyna się niemal u stóp Trzech Koron.

Najpiękniejszym odcinkiem jest malowniczy przełom Dunajca między Sromowcami Niżnymi, z których zaczyna się spływ, a Szczawnicą. Rafting jest to spływ na pontonach, gdzie uczestnicy przyjmują aktywną postawę, biorąc wiosła w dłoń i zmagają się z siłą wody. Podczas raftingu, za bezpieczeństwo osób biorących w nim udział, odpowiadają instruktorzy. W każdym pontonie jest jeden instruktor. W raftingu mogą wziąć udział osoby bez doświadczenia. W części pienińskiej Dunajec należy do klasy II, czyli charakteryzuje się średnią trudnością.

Spływ na pontonach to nie tylko okazja do wypróbowania swoich sił w zmaganiach z naturą, ale i okazja do wspaniałej zabawy. Czekają na Ciebie umyślne wywrotki i kąpiele w zimnej górskiej wodzie, które dostarczą Ci wiele emocji, uśmiechu i na pewno nie zostaną zapomniane. Każda osoba obdarowana prezentem "Rafting przełomem Dunajca" otrzymuje kamizelki ratunkowe, kaski, pagaje (krótkie wiosła) i rzutki ratunkowe. W raftingu mogą brać udział osoby powyżej 16 roku życia a młodsze pod opieką dorosłych. Koniec spływu jest na przystani flisackiej w Szczawnicy. Jeśli od dawna pragniesz przeżyć prawdziwą przygodę na wartkim nurcie Dunajca to prezent "Rafting przełomem Dunajca" jest właśnie dla Ciebie!

W cenie atrakcji zawarty jest powrót busem ze stacji dolnej, w której kończy się spływ do stacji górnej, w której spływ się zaczyna.

Płatnosci mobilne

Cena:

169 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
Prezent Marzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 35 lokalizacji

Prezent Marzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Sromowce Niżne.

 • Czas trwania

  Spływ trwa około 2 godziny.

 • Pogoda

  Silne opady mogą uniemożliwić realizację spływu w umówionym terminie. Spływy realizowane od maja do października.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w spływie biorą udział wyłącznie osoby posiadające wykupiony voucher.

 • Obowiązujący strój

  Obuwie - najlepiej buty sportowe, krótkie spodenki, koszulka. Pamiętajmy o prawdopodobieństwie zmoczenie rzeczy, zatem niezbędne jest ZESTAW NA ZMIANĘ : bielizna, buty, spodnie, koszulka, skarpetki, polar (softshell), ręcznik.

 • Wymagania

  Przed realizacją spływu konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

 • Informacje dodatkowe

  Aparaty, kamery, telefony komórkowe mogą zostać zabrane na ponton na własną odpowiedzialność (przechowywane są w specjalnych hermetycznych beczkach).

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności