Rafting przełomem Dunajca

RAFTING przełomem Dunajca? Czemu nie! Wybierz się na największą atrakcję turystyczną w Pieninach, czyli Rafting przełomem Dunajca w okolicach Nowego Targu. Bazą wypadową startu jest pensjonat pod „Pstrągiem” w Sromowcach Niżnych. Przełom Dunajca jest zaliczany do najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie. Dunajec wyżłobił w miękkich wapiennych skałach głęboki i kręty kanion. Na długości 9 kilometrów rzeka ma 7 ostrych zakrętów, a strome ściany skał wznoszą się 300-500 metrów nad lustro wody. W prostej linii przystań początkową i końcową oddziela tylko 9 km, ale jako, że rzeka tworzy liczne meandry faktyczna trasa wynosi 16 km. Zaczyna się niemal u stóp Trzech Koron.

Najpiękniejszym odcinkiem jest malowniczy przełom Dunajca między Sromowcami Niżnymi, z których zaczyna się spływ, a Szczawnicą. Rafting jest to spływ na pontonach, gdzie uczestnicy przyjmują aktywną postawę, biorąc wiosła w dłoń i zmagają się z siłą wody. Podczas raftingu, za bezpieczeństwo osób biorących w nim udział, odpowiadają instruktorzy. W każdym pontonie jest jeden instruktor. W raftingu mogą wziąć udział osoby bez doświadczenia. W części pienińskiej Dunajec należy do klasy II, czyli charakteryzuje się średnią trudnością.

Spływ na pontonach to nie tylko okazja do wypróbowania swoich sił w zmaganiach z naturą, ale i okazja do wspaniałej zabawy. Czekają na Ciebie umyślne wywrotki i kąpiele w zimnej górskiej wodzie, które dostarczą Ci wiele emocji, uśmiechu i na pewno nie zostaną zapomniane. Każda osoba obdarowana prezentem "Rafting przełomem Dunajca" otrzymuje kamizelki ratunkowe, kaski, pagaje (krótkie wiosła) i rzutki ratunkowe. W raftingu mogą brać udział osoby powyżej 16 roku życia a młodsze pod opieką dorosłych. Koniec spływu jest na przystani flisackiej w Szczawnicy. Jeśli od dawna pragniesz przeżyć prawdziwą przygodę na wartkim nurcie Dunajca to prezent "Rafting przełomem Dunajca" jest właśnie dla Ciebie!

W cenie atrakcji zawarty jest powrót busem ze stacji dolnej, w której kończy się spływ do stacji górnej, w której spływ się zaczyna.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 45 lokalizacji

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Sromowce Niżne.

 • Czas trwania

  Spływ trwa około 2 godziny.

 • Pogoda

  Silne opady mogą uniemożliwić realizację spływu w umówionym terminie. Spływy realizowane od maja do października.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w spływie biorą udział wyłącznie osoby posiadające wykupiony voucher.

 • Obowiązujący strój

  Obuwie - najlepiej buty sportowe, krótkie spodenki, koszulka. Pamiętajmy o prawdopodobieństwie zmoczenie rzeczy, zatem niezbędne jest ZESTAW NA ZMIANĘ : bielizna, buty, spodnie, koszulka, skarpetki, polar (softshell), ręcznik.

 • Wymagania

  Przed realizacją spływu konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

 • Informacje dodatkowe

  Aparaty, kamery, telefony komórkowe mogą zostać zabrane na ponton na własną odpowiedzialność (przechowywane są w specjalnych hermetycznych beczkach).

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł