Poznaj Żeglarstwo - Indywidualny rejs Gdynia

3601

Indywidualny rejs trwa 3 godziny i odbywa się w Trójmieście. Jest to atrakcja sezonowa realizowana od maja do października.

Komu podarować rejs indywidualny?

pasjonatowi sportów wodnych,

każdej osobie, która uwielbia nowe doświadczenia,

mężczyźnie, który zawsze marzył o prowadzeniu jachtu.

Indywidualny kurs żeglugi

Indywidualny rejs to nie lada gratka dla wszystkich miłośników żeglarskich przygód. Opieka instruktorska skupi się wyłącznie na Twojej osobie. Poznasz zasady bezpieczeństwa panujące na pokładzie jachtu, zapoznasz się także z jego budową. Weźmiesz czynny udział w podstawowych manewrach żeglarskich, nauczysz się pracy z linami, żaglami czy też z mapą. Rejs realizowany jest w Gdyni. To właśnie tam rozpocznie się Twoja żeglarska przygoda. Żaglowanie w Trójmieście umożliwi Ci podziwianie malowniczych krajobrazów rozpościerających się wzdłuż wybrzeża. Twojej wyprawie będzie przewodził profesjonalny sternik, który także zdradzi Ci tajniki żeglarstwa oraz opowie legendarne historie żeglarzy. Spraw sobie urokliwą podróż, przemierzając bałtyckie wody. Gwarantujemy, że żagle w Trójmieście na długo pozostawią ślad w Twojej pamięci.

 

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Gdynia, Al. Jana Pawła II

 • Czas trwania

  Prezent Poznaj Żeglarstwo trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Porywiste, mocne wiatry, ulewne deszcze, burze są przeciwwskazaniem do odbycia rejsu. Jeśli dojdzie do odwołania terminu realizacji ze względu na niekorzystne warunki pogodowe zarezerwujemy dla Państwa kolejny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie na płaskiej, gumowej podeszwie (np. tenisówki). W zależności od warunków atmosferycznych proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców.

 • Informacje dodatkowe

  Atrakcja sezonowa: Maj - Październik. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed rejsem o możliwej chorobie lokomocyjnej (choroba lokomocyjna nie jest przeciwwskazaniem do rejsu).

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product