Poznaj wspinaczkę - karnet miesięczny – Poznań

1

Wspinaczka – sposób na doskonałą kondycję!

Kto choć raz spróbował wspinaczki dobrze wie, że jest to sport wyjątkowy, który zmusza do walki z własnymi słabościami. We wspinaczkę trzeba włożyć naprawdę wiele wysiłku i wykazać się samozaparciem, by piąć się do góry(dosłownie!). To sport, który uczy odpowiedzialności, wytrwałości i przede wszystkim motywuje do ciągłego rozwoju. Profesjonalne centrum bulderowe zostało przygotowane w ten sposób, by korzystać z Niego mogły zarówno osoby niedoświadczone, jak i specjaliści w tej dziedzinie. Do wyboru są trasy białe – dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze wspinaczką, trasy żółte – dla średnio zaawansowanych, oraz trasy czarne – dla profesjonalistów.

Emocje na najwyższym poziomie!

Swoją przygodę odbędziesz w największej bulderowni w Polsce, gdzie możesz wspinać się samodzielnie, bez liny i dodatkowego sprzętu! Centrum oferuje panele wspinaczkowe o łącznej powierzchni ponad 1000 m², setki dróg wspinaczkowych, przygotowanych i przetestowanych przez specjalistów, m.in. Marcina Wszołka, układającego buldery w Pucharze Świata, wszystkie niezbędne przyrządy treningowe (chwytotablice, drążki do zwiększania mocy). Każdy posiada nieograniczony dostęp do magnezji. Jeśli jesteś początkujący i nie posiadasz odpowiedniego sprzętu, możesz skorzystać również z wypożyczalni butów wspinaczkowych. Na miejscu do dyspozycji są również szatnie z prysznicami.

Karnet miesięczny – nieograniczone możliwości

Osoba posiadająca miesięczny karnet do Centrum bulderowego BlokHaus uprawniona jest do nieograniczonej ilości wejść, przez 30 dni od daty jego wystawienia. Ma możliwość korzystania ze wszystkich paneli wspinaczkowych, niezależnie od poziomu trudności.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Poznań

Kup w zestawie 7 lokalizacji

PrezentMarzeń - Poznań249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Blok Haus Św. Michała 100

 • Czas trwania

  Osoba obdarowana jest upoważniona do nieograniczonych wejść przez 30 dni od daty wystawienia karnetu.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, nie krępujący ruchów.

 • Wymagania

  Brak przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania sportów ekstremalnych. Zabroniona jest realizacja prezentu pod wpływem alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product