Poznaj wspinaczkę – Bydgoszcz

3751

Zajęcia wspinaczki pod okiem doświadczonego instruktora przeznaczone dla jednej osoby. Lekcja wspinaczki realizowana jest w Centrum Wspinaczkowym SPIDER w Bydgoszczy i trwa 90 minut.

Komu podarować poznaj wspinaczkę?

 • Osobom aktywnym, uprawiającym sport, jako nową alternatywę
 • Każdemu, kto lubi spędzać czas w ciekawy sposób
 • Przyjacielowi z Bydgoszczy, jako oryginalny prezent urodzinowy

Poznaj wspinaczkę

Wspinaczka to wymagający sport, który pozwala pokonywać własne słabości, rozwija kondycję i sprawność fizyczną, a przy tym dostarcza satysfakcji. Uczy odwagi, skrupulatności i samozaparcia. Zajęcia wspinaczki w Bydgoszczy to świetna okazja do sprawdzenia własnych możliwości. Doświadczony instruktor pomoże postawić pierwsze kroki na ściance. Wyjaśni, jak należy się wspinać, zapozna ze sprzętem i podstawową terminologią, a także pokaże, jak właściwie zabezpieczać się za pomocą lin asekuracyjnych. Zajęcia odbędą się w Centrum Wspinaczkowym SPIDER w Bydgoszczy. Nauka wspinaczki pod okiem instruktora trwa 90 minut..

Centrum Wspinaczkowe Spider

SPIDER to największy i najnowocześniejszy obiekt tego typu w Bydgoszczy. Jest on dostosowany dla każdej osoby bez względu na wiek czy sprawność fizyczną. SPIDER to pond 600 m2 powierzchni do wspinania i kilka tysięcy chwytów, 22 stanowiska do asekuracji oraz ponad 100 niezależnych dróg. Różne formacje: od ścianki połogiej, przez piony, przewieszenia, okapy po wspinanie w suficie. Niezbędny sprzęt wspinaczkowy taki jak uprzęże, liny czy przyrządy asekuracyjne można wypożyczyć na miejscu. Nad bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów i operatorów ściany.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem uczestnika w czasie zajęć cały czas czuwa instruktor. Lekcja rozpocznie się od krótkiego szkolenia z zasad asekuracji. Każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiednio dobraną uprząż oraz poprawnie zapięte klamry. Liny mocowane są przy pomocy specjalnych węzłów. Sprzęt wspinaczkowy wyposażony jest także w automatyczne systemy wspinaczkowe – przyrządy samozaciskowe. Uczestnik atrakcji zostanie kompleksowo zabezpieczony przed wejściem na ściankę przez instruktora. Na podłodze pod ściankami znajduje się profesjonalny materac zabezpieczający przed ewentualnym upadkiem i zapewniający bezpieczne, miękkie lądowanie.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania do uprawiania wspinaczki, a są nimi: głęboka krótkowzroczność, poważne wady serca, nieleczone nadciśnienie, epilepsja, zaburzenia równowagi oraz bardzo silny, prowadzący do ataków histerii lęk wysokości. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i związanej z nim możliwości realizacji prezentu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Wspinaczka może stać się nowym hobby
 • To sport, który pozytywnie wpływa na kondycję i samopoczucie
 • Stwarzasz okazję do spędzenia czasu w niebanalny sposób

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 44 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Centrum Wspinaczkowe Spider, ul. Świecka 8, Bydgoszcz

 • Czas trwania

  Lekcja wspinaczki trwa 90 minut.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny, niekrępujący ruchów. Obuwie sportowe na cienkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Osoby w wieku 16-18 lat zobowiązane są do okazania pisemnej zgody opiekuna. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje wypożyczenie sprzętu do wspinaczki oraz opiekę instruktora.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product